Jak podaje "Plotek", księżna spotkała się z rodzinami, aby wesprzeć uruchomienie Tiny Happy People, inicjatywy BBC, która wspiera rodziców i opiekunów w rozwijaniu umiejętności językowych i komunikacyjnych dzieci w wieku 0–4 lat.

Kate w nowej odsłonie

Na nowych zdjęciach Kate wygląda pięknie w swojej sukni w kropki Emilia Wickstead i z fryzurą, która zdaje się być odświeżona modnym cięciem i koloryzacją.

Księżna włożyła sukienkę „Anatola” jednego z jej ulubionych projektantów, która obecnie jest obniżana o 70%, ale wyprzedaje się bardzo szybko. Po zmniejszeniu ceny zastanawiamy się, czy księżna zgarnęła ją podczas sprzedaży!

Bez wątpienia księżna cieszyła się, że może odwiedzić swojego fryzjera po zablokowaniu kraju przez koronawirusa. Uzyskała nowy, sprężysty styl z cieniowanymi włosami przy twarzy. Widać także dyskretną, ale bardzo odświeżającą koloryzację!

Aby pomóc w uruchomieniu Tiny Happy People, Kate spotkała się z zaangażowanymi rodzinami, aby dowiedzieć się o ich doświadczeniach z rodzicielstwem, ich wkładzie w kampanię oraz o tym, w jaki sposób zasoby i działania inicjatywy pomogły im w ich codzienności.

Kate miała na sobie sukienkę Emilii Wickstead „Tiny Happy People" to nieocenione źródło pomocy, które zapewnia rodzicom i opiekunom wsparcie i porady, a także proste zajęcia zapewniające dzieciom rozwijanie umiejętności językowych, których potrzebują, aby mieć jak najlepszy start w życiu.

O tym pisaliśmy: Dobre wieści płyną z Ministerstwa Zdrowia. Najnowsze statystyki związane z koronawirusem zaczynają być optymistyczne

Zerknij: Basia Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Aktorka odparła wszelkie zarzuty internautów. O co im poszło