Jak podaje portal „Plotek”, książę Karol spotkał się z pracownikami supermarketu. W trakcie rozmowy jeden z pracowników zaczął się zataczać po czym upadł. Książę starał się pomóc mężczyźnie. Sytuacja wyglądała groźnie.

Podziękowania

Książe Karol na własnej skórze odczuł pandemię koronawirusa, bo przebył zakażenie. I choć w dalszym ciągu odczuwa skutki choroby, udał mu się ją pokonać. Syn królowej Elżbiety II postanowił osobiście podziękować ty, którzy pomagają w walce z pandemią. Wspólnie ze swoją żoną odwiedził pracowników brytyjskiej sieci supermarketów Asda, którzy pracują mimo zagrożenia.

To właśnie wtedy doszło to groźnie wyglądającej sytuacji. Całe zajście sfilmowane, a nagranie obiegło cały świat. Widać na nim pracownika, który w trakcie rozmowy z księciem Karolem zaczyna się zataczać i nagle upada na ziemię. Książe wyciągnął w jego stronę rękę, jednak nie udało mu się go złapać. Wszystko działo się zbyt szybko.

YouTube

Akcja ratunkowa

Przy pracowniku, który upadł od razu pojawili się jego koledzy z pracy i zaczęli udzielać mu pomocy. Ułożono go w bezpiecznej pozycji bocznej ustalonej. Mężczyzna po chwili odzyskał przytomność, udało mu się także samodzielnie stanąć na nogi.

Nie podano informacji, co dolegało mężczyźnie, ale na nagraniu widzimy, że na tyle doszedł do siebie, że udało się mu zamienić jeszcze kilka słów z księciem Karolem. Książe wspólnie z żoną Camillą Parker Bowls odsłonił tablicę.

Całe zajście możecie zobaczyć na nagraniu zamieszczonym poniżej.

Co sądzicie o całej sytuacji i zachowaniu księcia?

To też może cię zainteresować: Księżna Kate i książę William mają dylemat. Nie wiedzą, co z przyszłością ich najstarszego syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamerzysta nagrał niezwykle wyglądające niebo. To krajobraz na chwilę przed burzą

O tym się mówi: Do milionów Polaków trafią wiadomości SMS o identycznej treści. To ostrzeżenie, nie można ich przegapić, wszyscy muszą się dostosować