Dla rodziców zwykle najważniejsze są ich dzieci. Nic więc dziwnego, że kiedy zaobserwują u nich jakiekolwiek niepokojące objawy, od razu starają się znaleźć tego przyczynę i zapewnić wszystko, co jest im potrzebne.

Niestety czasami mimo prawidłowego rozwoju fizycznego, okazuje się, że maluch w rzeczywistości wcale nie jest zdrowy. Na miejscu pewnych rodziców, którzy okryli powiększony brzuch u swojej 4-letniej pociechy z pewnością każdy udałoby się do lekarza.

Ojciec zauważył u 4-letniej dziewczynki powiększony brzuch

Tak też było w przypadku 4-letniej dziewczynki o imieniu Lina Medina. Niepokojące objawy zauważył jej ojciec. Dziecko miało nienaturalną opuchliznę na brzuchu.

Początkowo zakładano, że przyczyną może być guz. Po wykonaniu serii badań prawda okazała się jednak zupełnie inna. Dla wszystkich było to szokujące odkrycie.

Okazało się, że dziecko jest w ciąży

Sytuacja, o której mowa wydarzyła się w 1939 roku w Peru. Ojciec dziewczynki postanowił iść z nią do szamanów. Stwierdzili oni, że 4-latka ma nowotwór i kazali zgłosić się do szpitala.

To właśnie wtedy wyszło na jaw, że w rzeczywistości dziecko jest w ciąży. Wywołało to spore poruszenie. Wszyscy zastanawiali się, jak to możliwe.

Początkowo podejrzewano ojca dziewczynki. W związku z tym policja zatrzymała go pod zarzutem gwałtu. Po kilku dniach jednak wypuszczono mężczyznę na wolność.

Kto był odpowiedzialny za ciążę 4-latki?

Kiedy stwierdzono, że ojciec 4-latki jest niewinny, od razu podejrzenia przeniosły się na jednego z jej braci. Jego przesłuchanie nie dowiodło jednak jego winy. Ciąża dziewczynki wciąż pozostawała tajemnicą.

Ostatecznie nie znaleziono mężczyzny odpowiedzialnego za gwałt. Do dnia dzisiejszego sprawa pozostaje zagadką.

Nie zmienia to jednak faktu, że 5-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Oznacza to, że jest najmłodszą matką w historii medycyny.

Poród był bardzo trudny

Poród u małej dziewczynki był bardzo skomplikowany. Obecnych było przy tym trzech lekarzy. Konieczne było wykonanie cesarskiego cięcia.

5-letnia już wtedy dziewczynka urodziła syna, którego nazwała imieniem dr. Gerardo Lozada. Lekarz od samego początku doglądał jej ciąży.

Do póki mały Gerardo nie ukończył 10 lat, był pewien, że Lina Medina to jego starsza siostra. Dziewczynka bardzo zaptrzyjaźniła się z lekarzem, który zajmował się nią podczas ciąży. Pomógł jej zdobyć wykształcenie, a jako dorosła rozpoczęła pracę jako jego sekretarka.

Zobacz także: KIEDY STAN ZDROWIA JEDNEJ Z BLIŹNIACZEK ZNACZNIE SIĘ POGORSZYŁ, DRUGA DZIEWCZYNKA ZROBIŁA COŚ NIESAMOWITEGO. WTEDY ZDARZYŁ SIĘ PRAWDZIWY CUD

Polecamy również: KIEDY BLIŹNIĘTA ZACZĘŁY GŁOŚNO PŁAKAĆ, STAŁO SIĘ COŚ NIESAMOWITEGO. TO NAGRANIE NAPRAWDĘ ROZCZULA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: NAJBARDZIEJ DESIGNERSKIE POKOJE. JAK MIESZKAJĄ DZIECI ZNANYCH GWIAZD