Poród, niezależnie od tego czy jest bliźniaczy, czy też rodzi się jedno dziecko, ma swoje procedury. Noworodek zaraz po opuszczeniu łona matki jest ważony, mierzony i badany. Na te okoliczność bliźnięta są rozłączane, a każde dziecko badane jest indywidualnie.

Pewne bliźnięta tuż po urodzeniu zostały rozdzielone. Kiedy lekarze zabierali je na badania, dzieci zaczęły mocno płakać. To normalne, dzieje się tak ze względu na jedną rzecz, jaką?

Więź łącząca bliźnięta jest bardzo silna

Wszystko ze względu na więź. O ile ta dotycząca rodzeństwa jest bardzo silna, ta między bliźniętami, jest dużo mocniejsza. Świetnym przykładem braterskiej więzi są Weston i Caleb Lyman.

Lisa i Dane Lyman to para, która oprócz świeżo narodzonych Westona i Caleba, ma jeszcze dwójkę innych dzieci. Kiedy tata chłopców przyszedł zobaczyć swoje dzieci w szpitalu, udało mu się zarejestrować ciekawy materiał…

„Zaraz po porodzie poszedłem do chłopców, aby zobaczyć, jak się mają i ile ważą. Wtedy to nagrałem. Była to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie widziałem i cieszę się, że to nagrałem,” – zdradził mężczyzna.

Dzieci czują się w swojej obecności bezpieczniej

Kiedy położnicy rozdzielili niemowlęta, oboje zaczęli głośno płakać. Na sczeszcie lekarze rozumieli, co jest powodem nerwów dzieciaków. Kiedy pozwolili im się poczuć, płacz ustał.

„Kiedy usłyszeliśmy, że spodziewamy się bliźniaków, to marzyliśmy o tym, aby w przyszłości się przyjaźnili i wspierali. Zobaczenie, jak pocieszają się chwilę po porodzie jest jak zobaczenie pierwszego kroku w ich wyjątkowej relacji,” podsumowuje Dane.

Przypomnij sobie o… KIEDY W ROKU 2020 WYPADA TŁUSTY CZWARTEK? JEST JUŻ TUŻ, TUŻ

Jak informował portal Życie: JEJ ZACHOWANIE DOPROWADZIŁO DO ROZPADU RODZINY. KOBIETA NIE WIDZI W TYM NICZEGO DZIWNEGO