44-letnia Sue Radford opublikowała film na YouTube, w którym przechodzi badanie ultrasonograficzne i wraz z mężem ogłasza, że ​​w kwietniu 2020 roku będą mieli nowego małego Radforda.

Rodzina Redford ma już 21 dzieci - 11 dziewcząt i 10 chłopców. Pierworodna o imieniu Chris urodziła się w maju 1989 roku, kiedy jej matka miała zaledwie 14 lat. A 21 dziecko, dziewczynka Bonnie Ray, urodziła się w zeszłym roku.

Rodzina nie była pozbawiona tragedii: w 2014 roku chłopiec Alfie został uznany za martwego, gdy Sue miała 23 tygodnie.

Rodzice poprosili, aby nie informować ich z wyprzedzeniem o płci oczekiwanego dziecka, ale Sue z jakiegoś powodu jest pewna, że ​​dziecko wyrówna rachunek między chłopcami i dziewczynkami.

„Myślę, że będę miał 11 dzieci każdej płci, więc wygląda na to, że zbliża się chłopiec” - mówi.

Redfords z 19 dziećmi mieszka w starym wiktoriańskim domu z 10 sypialniami, który kupili 11 lat temu w Lancashire w północno-zachodniej Anglii. Finansowo rodzina polega w dużej mierze na dochodach z piekarni Noela, której jest właścicielem.

Dwoje starszych, 30-letni Chris i 25-letnia Sophie, która ma już troje dzieci, mieszkają osobno.

W 2013 r. Rodzina wzięła udział w programie telewizyjnym „16 dzieci - do kontynuacji”. Regularnie zgłaszają wiadomości rodzinne na Instagramie i na kanale YouTube.

Sue przyznaje, że czasami trudno im pozwolić na rozrywkę dla całej rodziny:

„Uwielbiamy chodzić do kina, zwłaszcza podczas wakacji, kiedy dzieci zaczynają się nudzić, na dziedzińcu pada deszcz i nie ma nic do roboty. Ale bilety kosztują 10 funtów [około 13 $], więc każdy staje się trochę drogi. Dlatego często oczekujemy różnych rabatów w Internecie i przechodzimy do tańszych filmów.

Najlepsze dni naszych wakacji to pikniki, kiedy po prostu poszliśmy na spacer, do parku lub na plażę, ponieważ jest bezpłatny i dostępny przez cały rok. ”

Oprócz dochodów z piekarni Noela rodzina otrzymuje świadczenia na dzieci w wysokości 170 GBP tygodniowo (około 220 USD).

Rodzina Radford jest tak sławna w Wielkiej Brytanii, że poświęcono im nawet oddzielne wiki.

Czy byłbyś w stanie mieszkać w takiej rodzinie?

Przypomnij sobie TYMI CHOROBAMI CZŁOWIEK MOŻE ZARAZIĆ SIĘ OD PSA. BARDZO MAŁO OSÓB O TYM WIE

Jak informował portal „Zycie” CZY ZWIĄZEK MAGDY GESSLER PRZESZEDŁ REWOLUCJĘ? RESTAURATORKA ZAMIEŚCIŁA W SIECI ZASKAKUJĄCY KOMENTARZ

Zycie pisał również o TEN HUSKY WYBRAŁ WŁASNEGO KOCIAKA, ABY ZABRAĆ GO ZE SCHRONISKA. NIEZWYKŁA HISTORIA ZWIERZĘCEJ PRZYJAŹNI