Mimo, iż święta Bożego Narodzenia już za nami okazuje się, że to nie koniec prezentów. Na prawdziwą niespodziankę mogą liczyć ci, którzy kochają podróżować bądź też ci, którzy chcieliby w końcu wybrać się na wymarzone wakacje.

Japan Airlines oferuje klientom 50 tysięcy darmowych biletów na przeloty wewnątrz Japonii. Dostępne są bilety dwuosobowe na podróże w terminie od 1 lipca do 30 września. Cała akcja ma związek ze zbliżającymi się Igrzyskami.

Akcja wystartuje w lutym 2020 roku, ale trzeba się spieszyć, gdyż nie każdy może liczyć na taki prezent.

Kto może zyskać darmowy bilet?

Aby móc uzyskać bilet lotniczy należy spełniać dwa warunki. Po pierwsze trzeba być turystą, bowiem promocja nie obowiązuje Japończyków. Po drugie należy być członkiem programu Japan Mileage Bank.

Japan Mileage Bank to program lotniczy, w którym wystarczy się zarejestrować. Takie działanie jest całkowicie darmowe i nie wymaga od nas wielu skomplikowanych operacji w sieci.

To jednak nie wszystko. Liczba biletów to 50 tysięcy, co oznacza, że obowiązuje pewien limit. Zatem, aby przyłączyć się do akcji trzeba się spieszyć. Zyskają ci, którzy będą pierwsi.

Gdzie będzie można polecieć?

Chodzi o japońskie połączenia krajowe. Jak podaje portal "Warszawawpigułce.pl" wszystkie wyloty i odloty będą się odbywały na lotniskach: Tokio Haneda, Osaka International lub Kansai.

Japan Airlines w ten sposób chce zachęcić turystów do zwiedzania Japonii. To dobra okazja, by w trakcie trwania igrzysk przy okazji zwiedzić kraj Kwitnącej Wiśni. My nie mamy wątpliwości, że warto to zrobić!

Przypomnij sobie o: DO SIECI WYCIEKŁY ADRESY TYSIĄCA CELEBRYTÓW, POLITYKÓW, SPORTOWCÓW. LISTĘ MOŻNA BYŁO POBRAĆ ZE STRONY RZĄDU

Jak informował portal "Życie": DLA ROSJAN NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. NAWET JEŚLI NIE MA ŚNIEGU, ZIMOWĄ SCENERIĘ MOŻNA SOBIE STWORZYĆ

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA WYGRANA W WIELKIEJ BRYTANII. ZWYCIĘZCA LOTERII NIE ZGŁOSIŁ SIĘ PO NAGRODĘ