Od kilku dni w mediach społecznościowych krąży nagranie na którym czarnoskóry mężczyzna zaśpiewał jedną z najpiękniejszych polskich kolęd. Film został nagrany w jednym z polskich kościołów w Stanach Zjednoczonych. Zdaniem internautów, prawdopodobnie był to Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Cicero w stanie Illinois.

Nagranie trwa nieco ponad minutę. Widać na nim idącego główną nawą kościoła mężczyznę, który był wyposażony w góralskie rekwizyty- kapelusz i ciupagę oraz oczywiście w mikrofon.

Tłum był naprawdę zaskoczony gdy zaczął on śpiewać kolędę w języku polskim. Do tego wybrał dość trudną do zaśpiewania pieśń „Oj Maluśki”. Trzeba przyznać, że wykon był doskonały. Zachwyca nie tylko imponujący głos mężczyzny, ale także jego nienaganna dykcja.

Ludzie, którzy widzieli występ na żywo byli zachwyceni. Na nagraniu widać uśmiech na ich twarzach. Internauci w Polsce także nie szczędzili słów uznania. Uważają, że mężczyzna świetnie poradził sobie z tą dość trudną kolędą. Wychwalają także jego szacunek dla polskiej kultury.

- „Piękne... Jakież polskie...”

-„ ehhh.. chciałbym mieć taki głos”- można przeczytać w komentarzach.

Polecamy: KAŻDY Z NAS MOŻE POSIADAĆ W DOMU PRAWDZIWY SKARB. OKAZUJE SIĘ, ŻE TYCH PRZEDMIOTÓW ZDECYDOWANIE NIE NALEŻY WYRZUCAĆ

Portal "Życie" informował również o... PATRYCJA MARKOWSKA BOI SIĘ O ŻYCIE VIKI GABOR I ROXIE WĘGIEL. PIOSENKARKA PROSI, ABY SIĘ ZA NIE MODLIĆ. CO SIĘ STAŁO

Warto sobie przypomnieć... TO NIE SĄ DOBRE WIADOMOŚCI DLA ROKSANY WĘGIEL. JEJ KARIERA MOŻE SIĘ NIEDŁUGO SKOŃCZYĆ