Jak co roku, podczas świąt Bożego Narodzenia, cała królewska rodzina zbiera się, w mieszczącej się w Norfolk posiadłości królowej Elżbiety II, by wspólnie obchodzić święta. W tym roku będzie inaczej. Meghan i Harry zdecydowali się spędzić Boże Narodzenie osobno.

Królewska para zamierza spędzić Święto Dziękczynienia w Stanach, celebrując je z matką Meghan, Dorią Ragland. Według plotek, para zaraz po święcie miała wrócić do Anglii, by pojawić się na corocznych obchodach świąt Bożego Narodzenia w Norsfolk. Jak się okazuje, Meghan i Harry zamierzają udać się na 6 tygodniowy urlop, podczas którego święta spędzą w Stanach.

Jak donosi „The Sun”, para chce odpocząć od królewskiego życia.

„Potrzebują trochę czasu, żeby naładować akumulatory i przemyśleć plany na przyszły rok”

Jak twierdzi królewska biografka Ingrid Seward, decyzja książęcej pary z pewnoscią „zraniła uczucia królowej”.

„Święta Bożego Narodzenia w Sandringham mogą być dosyć stresujące, może dlatego nie chcą jechać tam z Archiem, kiedy jest jeszcze tak mały (...) Myślę, że to smutne, że Meghan i Harry nie chcą brać udziału w rodzinnym spotkaniu, zwłaszcza gdy królowa i książę Edynburga są w podeszłym wieku. Królowa może być trochę zraniona, ale jest zbyt łaskawa, aby to pokazać lub powiedzieć.”

Podobno, decyzję o spędzeniu świąt w domu rodzinnym Meghan, królowa zatwierdziła. Plany związane z obchodzeniem świąt Bożego Narodzenia ustalane są znacznie wcześniej. Prawdopodobnie para zdecydowała się na rodzinne spędzanie świąt z uwagi na małego Archiego.

Portal "Życie" pisał również o: KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIENIA TRADYCJĘ! TO PIERWSZA TAKA DECYZJA W HISTORII!

Przeczytaj również... MEGHAN MARKLE NIE ZALEŻY NA MIŁOŚCI PODDANYCH! CHCE TYLKO, BY JEJ SŁUCHALI

Na portalu "Życie" informowaliśmy także... Portal "Życie" pisał też o: ZASKAKUJĄCA INFORMACJA! ZROBIMY ZAKUPY JEDNAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ