1-10 stycznia

Ludzie urodzeni w tym okresie nie lubią kłótni i zamieszania, przywiązani do swoich bliskich, cierpliwi i pracowici.

Nigdy nie zazdroszczą innym, wszystko starają się osiągnąć samodzielnie, bo są bardzo ambitni — często potrzebują spokoju i poczucia bezpieczeństwa — mają takie cechy jak grzeczność, uczciwość, sprawiedliwość, innowacyjność, zamiłowanie do uwagi, często entuzjastyczni i nigdy się nie poddają.

11-19 stycznia

Bardzo logiczni, utalentowani i mądrzy ludzie. Człowiek ten ceni sobie wykształcenie i nie traci nabytych umiejętności; z łatwością przenosi swoje twórcze pomysły na codzienne życie i potrafi szybko określić, co jest potrzebne, a co nie; jeśli to konieczne, może być trudny w komunikacji; potrafi myśleć w różnych kierunkach w tym samym czasie;

20-29 stycznia

Osoba urodzona w tym okresie ma następujące cechy: otwartość, pomysłowość i jednocześnie oryginalność; ceni silne przyjaźnie, ale potrafi kontrolować swoje uczucia i działać logicznie; myśli często i produktywnie; szybko się uczy, praktyczny, z analitycznym umysłem; wyprzedza swoje czasy i łatwo pokonuje trudności; nie lubi ograniczeń.

30 stycznia - 8 lutego

Charakterystyczne cechy osoby tego okresu: inteligencja, szybkie myślenie, uczciwość i życzliwość dla ludzi, więc nie lubi nieszczerych ludzi; umiejętność uczenia się języków obcych, elokwentna i łatwo przyciągająca uwagę w każdym społeczeństwie; ma rozwinięte poczucie humoru; inteligentny i ma siłę przekonywania; łatwo przyswaja doświadczenia innych ludzi; osiąga wyniki w krótkim czasie; ceni naukę i lubi kontrowersje i debaty.

9-18 lutego

Przedstawiciele tej pory roku nieustannie dążą do nowych doznań, cenią wolność i są innowatorami niemal we wszystkim: uwielbiają nowe miejsca, podążają za modą i sami potrafią tworzyć rzeczy oryginalne i atrakcyjne, więc nie znoszą rutyny; lubią mieć wielu przyjaciół, ale są bardzo wybredni; dobrzy obserwatorzy i lubią płeć przeciwną.

19-29 lutego

Ta kategoria ma dobrą wyobraźnię, jest uważna na bliskich i nie akceptuje konfliktów. Inne cechy: wrażliwość, litość i współczucie; ma pozytywny nastrój i rozwinięte zdolności twórcze; stara się nie oceniać i jest gotowy do zmiany; w trudnych sytuacjach potrafi poruszać się bez utraty zimnej krwi; zdolny do głębokiej, romantycznej i hojnej miłości.

1-10 marca

Osoba urodzona na początku marca jest nadwrażliwa: odkrywa emocje i uczucia innych, szanując ich; ceni rodzinę, ale ma skłonność do złych nawyków;

Czasami nieobliczalny, raczej skromny; może pogrążyć się w miłości; niezdolny do złych uczynków i wielkodusznej cierpliwości, jeśli ktoś potraktował tę osobę niesprawiedliwie; wszechstronny i ma rozwiniętą intuicję; cieszy się zainteresowaniem płci przeciwnej.

11-20 marca

To osoba o bogatej wyobraźni, która może odnieść sukces w niemal każdej dziedzinie, ponieważ jest w stanie zamienić marzenie w życie; kieruje swoją siłę życiową ku urzeczywistnieniu dobra i piękna;

Posiada dar przewidywania i nadprzyrodzone zdolności, które wzmacniają, co pozwala jej samotnie spędzać czas; może wpływać na ludzi; ma silną pozytywną energię i można jej łatwo zaufać.

21-31 marca

Ci ludzie są bardzo silni pod względem rozwoju fizycznego; wyraźnie widzą cele i stale chcą zmierzać w ich kierunku; ich prośby są wysokie i nigdy się nie poddają; nie lubią wykonywać poleceń i są gotowi podążać tylko za własnym powołaniem; atrakcyjni i rzadko samotni.

1-10 kwietnia

Ci ludzie są bardzo żywi i różnią się swoją indywidualnością: osobowością, z którą płynie rzeka twórczej energii; są świetnymi aktorami, ponieważ wiedzą, jak się wyrazić; dobrzy menedżerowie, mogą łatwo wpływać na innych.

10-20 kwietnia

Ci ludzie lubią uczyć się i odkrywać nieznane. Są otwarci i uwielbiają się komunikować; przyjaźni, wierni, hojni i wrażliwi; mają wiarę w siebie, są sprawiedliwi, kochają pochwałę; skłonni do nauki języków obcych i czasami wydawania zbyt dużych pieniędzy.

20-30 kwietnia

Osoba urodzona pod koniec kwietnia uwielbia rzeczy piękne, wysokiej jakości — jednym słowem zmysłową estetę.

Ważne są dla niej wartości materialne i duchowe, których gotowa jest bronić. Ci ludzie czerpią wielką przyjemność z uczestnictwa w życiu świeckim, lubią otaczać się pięknymi rzeczami i dobrymi przyjaciółmi; nie lubią kłótni, sporów i nieporozumień, bo w ich życiu „wszystko powinno być piękne”.

1-10 maja

To człowiek o wysokich zdolnościach umysłowych, ceniący to samo u innych — rozum i wykształcenie; ma silną intuicję; koncentruje się na swoich zainteresowaniach, ale jednocześnie lubi obserwować otaczający go świat; niezwykle elokwentny; łatwo nawiązuje kontakty; ma doskonałe umiejętności organizacyjne i potrafi pracować w zespole;

11-20 maja

Urodzeni w tym okresie są ludźmi bardzo rzetelnymi i uczciwymi, zdolnymi do silnych i głębokich emocji; można im ufać w miłości, ponieważ cenią swojego partnera; jednocześnie realistyczni i samowystarczalni; pracowici i odnoszący sukcesy; piękno jest dla nich ważne, spostrzegawczy; nie lubią tłumów ludzi i niesprawiedliwości; nie chwalą się.

21-31 maja

Ci ludzie są wszechstronni, logiczni i konsekwentni; lubią innowacje i cieszą się nowymi znajomymi; cenią wartościowe informacje, ciekawi i żądni wiedzy; mają bystry umysł, doskonałe umiejętności wystąpień publicznych.

1-10 czerwca

Osoby urodzone na początku czerwca są świadome znaczenia relacji w społeczeństwie, podejmują świadome decyzje, mądrze, taktownie i chętni są do kompromisu; potrafią cieszyć się chwilą; delikatni i zdolni do subtelnego odczuwania, ale potrafiący działać konstruktywnie; kochają innowacje, wygodę i jakość, nie lubią zwykłych rzeczy; cenią przyjaźń i miłość.

11-21 czerwca

Ci ludzie mają nowoczesne myślenie, potrafią myśleć obiektywnie i bezstronnie; przyciągać ludzi, zbliżać się do nich szybko i zgadzać się z wieloma osobowościami, ale ważniejsze są dla nich przyjaźnie długoterminowe;

kochający wolność; działają logicznie i rozważnie; przyciąga ich wszystko, co niezwykłe i oryginalne; to, co według nich jest lubiane przez wielu, dlatego zawsze zapewnia sobie wsparcie publiczne; osoby o silnej woli, twórczy, z rozwiniętym poczuciem osobistej godności; nie są gotowi znosić niesprawiedliwości.

22-30 czerwca

Cechy charakterystyczne osoby końca czerwca można określić następująco: kocha bezpieczeństwo, jest wrażliwy i potrafi współczuć; krewni i rodzina są dla niej bardzo ważni, dlatego zawsze są pod jego opieką i otoczeni troską; stale po stronie prawdy i sprawiedliwości.

1-11 lipca

Urodzony na początku lipca lubi myśleć, ma wielką intuicję; myślenie progresywne i pozytywne nastawienie; jego wewnętrzny świat pozwala na dobry nastrój; nie toleruje powierzchownych ludzi; często woli sprawdzić, zanim zacznie komuś ufać; potrafi skupić się na rozwoju siły woli i zdolności umysłowych.

12-22 lipca

Zdolności artystyczne, zamiłowanie do sztuki, litość i współczucie — to tylko niektóre cechy człowieka urodzonego w połowie lipca; idealista, z dobrą wyobraźnią, zawsze stara się prześcignąć samego siebie; z dobrym sercem i zmysłowym postrzeganiem otaczającego świata; bezinteresowny i zdolny pogrążyć się w miłości.

23 lipca - 1 sierpnia

Przedstawiciele tego okresu to pewni siebie i niezależni przywódcy; cenią swoje pochodzenie, szlachetne i dumne, kochają uwagę i są zawsze widoczne w społeczeństwie; odznaczają się doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi i oddaniem swojej ulubionej sprawie, artystom i twórcom; ich wewnętrzny nastrój jest zawsze na twarzy, nie wiedzą, jak się bawić; jednak ważne jest, aby byli kochani; łatwo wyrażają swoje opinie.

2-12 sierpnia

Rozmowa z tymi ludźmi to przyjemność, są wesołe, potrafią oderwać się od codziennych problemów; uczciwi, ale lubią wydawać pieniądze, cenią jakość; rzadko obrażają innych i obdarowują godną pozazdroszczenia hojnością;

uwielbiam podróżować i odkrywać coś nowego; silni w duchu; można im powierzyć tajemnicę, kochają wolność.

13-22 sierpnia

Ci ludzie są z natury wojownikami, zdolnymi do poświęcenia się, energicznymi i zwykle osiągają własne cele dzięki swojej inteligencji i odwadze; nie są gotowi znosić niesprawiedliwości; mają świadomość potrzeby innowacji;

cechuje ich przedsiębiorczość i inteligencja, wiedzą, co i kiedy robić; są w stanie przetrwać i rozwinąć się fizycznie; nie lubią czekać; uwielbiają nowe projekty i planowanie.

23 sierpnia - 1 września

Są to zwinni i inteligentni ludzie, którzy potrafią logicznie myśleć i łatwo znajdują wspólny język z innymi; jednak nie lubią problemów; związki miłosne są dla nich ważne; lubią elitarne lokale i wysokiej jakości usługi, nie tolerują ignorantów;

spostrzegawczy i umiejący szybko zidentyfikować niedociągnięcia; interesują ich przyczyny zdarzenia; są towarzyscy, otwarci i chcą wiedzieć i rozumieć wszystko dokładnie.

2-12 września

Taka osoba poważnie traktuje życie i próbuje podejmować zdecydowane decyzje; jej wymagania i oczekiwania są logiczne i całkiem realne, a ona sama ciężko pracuje i planuje swoją przyszłość; zdyscyplinowany, odpowiedzialny i chętny do pracy nad wyznaczonymi celami lub obowiązkami, ma również doświadczenie w sprawach zawodowych.

13-22 września

Przedstawiciel końca września to silna osoba, która mówi tylko z rozmysłem; umie kochać i czuć partnera; mądra, zrównoważona i atrakcyjna, namiętna w miłości; dobra i woli spokój; lubi się komunikować, ale bez przesady; jest w stanie myśleć bezstronnie.

23 września - 2 października

Ci ludzie — fani piękna, luksusu i jakości — sami są piękni i atrakcyjni; lubią wiedzieć, czym jest miłość i jak kochać, bardzo towarzyscy, kochający świeże pomysły;

nie szczędzą pieniędzy dla przyjemności i rzadko niczego sobie odmawiają, więc często doświadczają trudności z tym związanych; interesują się podróżami i nowymi znajomymi; często mają szansę spełnić swoje marzenia.

3-13 października

Urodzeni na początku października ludzie są zawsze interesujący, atrakcyjni i niezwykli z punktu widzenia innych; potrzebują wolności jak powietrza i nienawidzą zasad;

przywiązują wagę do relacji społecznych, są egoistyczni i zawsze wyróżniają się z tłumu; pochlebia im to, że nie są jak inni.

14-23 października

Osoba urodzona w połowie października jest rozwinięta psychicznie i fizycznie; potrafi aktywnie i szybko poruszać się przez życie; to, co mówi, jest interesujące, a jej umysł jest w stanie rozwiązać wiele problemów;

Zawsze wyraża swoje uczucia; szanuje współpracę i w razie potrzeby łatwo łączy się z ludźmi; woli korzystać z nowych gadżetów; atrakcyjność jest dla niej ostatnia.

24 października - 1 listopada

Kobiety z tego okresu są bardzo atrakcyjne, mężczyźni bardzo charyzmatyczni; zainteresowani mistycyzmem i nieznanym;

różne innowacje, transformacje i zmiany nie są im obce; mogą dochodzić swoich praw, czasem surowo, ale pewnie; kochają dokładność i dyscyplinę.

2-11 listopada

Ludzi z początku listopada cechuje zmysłowość, romans i namiętność; zawsze trzymają się swoich ideałów; mają intuicję, którą można z powodzeniem zastosować w życiu;

lubią rosnąć i rozwijać się z ukochaną osobą, dla której są gotowi dużo pracować; wrażliwi i zdolni do znajdowania rozwiązań problemów dla innych ludzi; współczucie i empatia nie są im obce.

12-22 listopada

Osoby te mają istotne cechy: uczciwość i sprawiedliwość; zdolność do walki o prawdę i „latania ku światłu prawdy”;

uwaga ludzi jest zawsze skierowana na nich ze względu na ich atrakcyjność i pozycję publiczną; sukces podąża za nimi we wszystkich kierunkach; posiadają dar przewidywania; po trudnych sytuacjach łatwo jest zebrać siły, by kontynuować drogę życia; charakteryzują się rozwiniętym szóstym zmysłem.

23 listopada - 1 grudnia

Cechy moralne tych ludzi są niewiarygodnie wysokie: są uczciwi, pewni siebie, mają silną wiarę i kierują się sumieniem, szanują uczucia innych i cenią edukację i wiedzę; optymistyczni, potrafią przewidzieć sytuację;

pomimo tego, że nie są bardzo uzależnieni od miłości, zawsze chronią i cenią swoich bliskich.

2-11 grudnia

Przedstawiciele początku grudnia to bardzo odważni i aktywni ludzie, którzy nie biorą niczego, czego nie są pewni, lubią kłócić się i walczyć o sprawiedliwość; osoby celowe i niezależne od nikogo, rzadko słuchają rad; jednakże są całkiem wierni i całkowicie bezinteresowni, dotrzymują słowa.

12-21 grudnia

Taka osoba jest obdarzona doświadczeniem życiowym i wykształcona, co pozwala jej łatwo wpływać na innych. Poglądy, intuicja i zamiłowanie do wiedzy i badań tej osoby są imponujące;

pomimo zdolności kontrolowania swoich uczuć uwielbia pochwały i interesy; w związku koncentruje się na swoich pragnieniach, dominuje; nie lubi się mylić; człowiek otwarty na sztukę i innowacje.

22-31 grudnia

Osoby urodzone pod koniec grudnia mogą brać na siebie odpowiedzialność, dokładnie wiedzieć, czego chcą i podejmować właściwe decyzje;

zdyscyplinowani, dzięki czemu potrafią pokonać wielkie trudności; można im ufać; skłonni do introspekcji, czasami pesymiści; potrafią dostosować się do zasad i warunków; zaufanie i szacunek w miłości do nich jest najważniejsze, cenią i troszczą się o swojego partnera; charakteryzują się rozwiniętym przywództwem i cechami organizacyjnymi.

O tym się mówi w Polsce: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO

O tym się mówi na świecie: KONIEC SPORU MIĘDZY MEGHAN I KATE. ŻONY DWÓCH BRACI W KOŃCU SIĘ POGODZIŁY. PRZYCZYNĄ TRUDNE DOŚWIADCZENIA

Z życia gwiazd: MONIKA ZAMACHOWSKA MÓWI WPROST, CO MYŚLI NA TEMAT TŁUMÓW W GALERIACH HANDLOWYCH. INTERNAUCI DZIWIĄ SIĘ JEJ SŁOWOM. FANKA ZARZUCIŁA JEJ HIPOKRYZJĘ