Dziewczyna wysłała SMS na numer swojego zmarłego taty. Niespodziewanie dostała odpowiedź. To co przeczytała w nim, okazało się być zaskakujące.

Jak pisze portal lelum.pl Chastity Patterson często wysyłała wiadomości na numer taty. Informowała go o swoim życiu, dzieliła się tym co dzieje się u niej. Tym razem dostała odpowiedź.

W ostatnim SMS-ie opowiedziała o trudnościach, które towarzyszyły jej przez 4 lata nieobecności ojca.

Oto odpowiedź, którą otrzymała: „Cześć kochanie, nie jestem twoim ojcem, ale przez ostatnie 4 lata odbierałem wszystkie twoje wiadomości. Bardzo wyczekuję twoich porannych SMS-ów i wieczornych raportów. Mam na imię Brad i straciłem córkę w sierpniu 2014 roku w wypadku samochodowym, a twoje wiadomości utrzymywały mnie przy życiu. Kiedy do mnie piszesz, wiem, że to wiadomość od Boga”.

Po przeczytaniu tej wiadomości 23-letnia dziewczyna opublikowała konwersację na Facebooku. Użytkownicy portalu społecznościowego również zostali zaskoczeni.

Przeczytaj też o tym zdarzeniu: BUDOWA STANĘŁA PRZEZ ZAPARKOWANE AUTO… TAKIE RZECZY TYLKO W POLSCE! [ZDJĘCIA]

Dowiedz się także o tym, co wydarzyło się na cmentarzu: MIEJSCA SPOCZYNKU ZDEWASTOWANE TUŻ PRZED 1 LISTOPADA! MIESZKAŃCY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ!

Jana Slinkina