Jak podaje portal "Goniec", 27-letnia Katarzyna rodziła w kołobrzeskim szpitalu. Niestety w trakcie porodu doszło do komplikacji. Konieczne okazało się przeprowadzenie zabiegu cesarskiego cięcia. Po jego zakończeniu młoda kobieta trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej. Kobieta zmarła. Rodzina prosi o pomoc.

Dramatyczna śmierć

27-letnia Katarzyna i jej mąż Paweł oczekiwali narodzin swojego pierwszego dziecka. Bardzo się cieszyli, że zostaną rodzicami. Termin porodu wyznaczony był na początek sierpnia i wtedy też kobieta trafiła do kołobrzeskiej placówki. Pojawiły się niespodziewane komplikacje i konieczne okazało się rozwiązanie ciąży przez cesarskie cięcie.

Po zakończonym zabiegu kobieta od razu trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej. Przez 28 przebywała w stanie śpiączki. Niestety ostatecznie pani Kasia zmarła. Rodzina domaga się wyjaśnień od przedstawicieli placówki i podejrzewa, że do śmierci kobiety doszło na skutek lekarskiego błędu.

Szpital/YouTube @Magazin Gwiazdy
Szpital/YouTube @Magazin Gwiazdy
Szpital/YouTube @Magazin Gwiazdy

Prokuratura bada sprawę śmierci 27-letniej Kasi

Śledztwo w sprawie zgonu młodej kobiety wszczęła kołobrzeska prokuratura rejonowa. Przeprowadzono sekcję zwłok 27-latki. Jej wyniki mają dać odpowiedź na pytanie, czy do śmierci kobiety doszło na skutek błędu lekarskiego. Rodzina chce, żeby sprawę dokładnie zbadano i ukarano winnych.

Sprawa wywołała sporo emocji w sieci. Choć szpital w Kołobrzegu, w którym rodziła Katarzyna, początkowo w ogóle nie odnosił się do sprawy, po nagłośnieniu sprawy w mediach, wydał krótkie oświadczenie.

"W sprawie prowadzone jest obecnie postępowanie przez powołane do tego organy. Do czasu zakończenia postępowania szpital nie będzie komentował sprawy" - poinformowały władze placówki.

Szpital/YouTube @Uwaga!TVN
Szpital/YouTube @Uwaga!TVN
Szpital/YouTube @Uwaga!TVN

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje w sprawie, z pewnością was o nich poinformujemy.

To też może cię zainteresować: Potwierdziło się to, o czym plotkowano od dawna. Tak wyglądają teraz relacje Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wojciech Glanc ostrzega przed zbliżającą się zimą. "Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło"

O tym się mówi: Jedna z celebrytek ujawnia prawdę na temat Marcina Hakiela. Nie jest tak, jak wiele osób do tej pory sądziło