Jak przypomina portal "Goniec", Tadeusz Rydzyk dał się poznać nie tylko jako kapłan, ale przede wszystkim osoba z biznesowym zacięciem. Niestety nad toruńskim duchownym zbierają się ciemne chmury. Jeden z jego biznesów notuje poważne straty. Jak się okazuje, w ubiegłym roku spadły przychody spółki zarządzającej wirtualną siecią komunikacyjną "W Naszej Rodzinie".

Biznesmen w sutannie

Ojciec Tadeusz Rydzyk dał się poznać, jako osoba, która świetnie radzi sobie w świecie biznesu. Toruński redemptorysta od dawna udowadnia, że nie brakuje mu pomysłów na nowe przedsięwzięcia. Jest założycielem katolickiej rozgłośni radiowej i telewizji. Na tym jednak nie poprzestał.

Do wielkiego imperium Rydzyka zalicza się między innymi także gazeta "Nasz dziennik", Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, a nawet sieć komórkowa "W Naszej Rodzinie". Powodzenie w interesach gwarantuje Rydzykowi także hojność i wsparcie ze strony obecnego obozu władzy, który regularnie wspiera duchownego dotacjami.

Jednak nawet to nie zdołało uchronić biznesów redemptorysty przed problemami. Jego sieć komórkowa w ubiegłym roku odnotowała straty i to pierwszy raz od wielu lat.

Ojciec Tadeusz Rydzyk / YouTube: naTemat.pl
Ojciec Tadeusz Rydzyk / YouTube: naTemat.pl
Ojciec Tadeusz Rydzyk / YouTube: naTemat.pl

Sieć komórkowa ojca Rydzyka boryka się z problemami

Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Wirtualne Media", w 2022 roku sieć komórkowa Rydzyka odnotowała spadek przychodów sięgający 21 procent. W ubiegłym roku strata sieci komórkowej toruńskiego redemptorysty wyniosła 68,1 tys. zł. Co stoi za problemami sieci "W Naszej Rodzinie"?

"Niestety rosnąca konkurencja ze strony większych graczy oraz brak rozbudowanej sieci dystrybucji powoduje spadek liczby klientów korzystających z usług spółki" - można przeczytać w komunikacie wydanym przez spółkę.

Ojciec Rydzyk/YouTube @Jasna Strona
Ojciec Rydzyk/YouTube @Jasna Strona
Ojciec Rydzyk/YouTube @Jasna Strona

Co o ty sądzicie?

To też może cię zainteresować: Wypadek z udziałem minister zdrowia. 69-letni rowerzysta trafił do szpitala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prokuratura stawia zarzuty 34-letniej matce z Opola. To ona miała pozbawić życia dwójkę swoich małych dzieci

O tym się mówi: Maciej Stuhr nie trzyma języka za zębami. Po raz kolejny ostro się wypowiada