Szokujący incydent wstrząsnął Lublinem. W piątek, 1 września, grupa nastolatków dopuściła się okrutnego czynu, wepchnęła bezdomnego mężczyznę pod nadjeżdżający autobus. Ten drastyczny atak miał miejsce na ul. Lubartowskiej około godziny 11.30 i wywołał oburzenie mieszkańców miasta, informuje Super Express.

Zdarzenie, które przekracza wszelkie granice moralności, szybko stało się tematem doniesień mediów, w tym portalu lublin112.pl. Wg relacji świadków, dwóch młodych ludzi w wieku około 17-19 lat nagle podejrzliwie zbliżyło się do bezdomnego mężczyzny stojącego przy skrzyżowaniu z ul. Ruską. W chwili, gdy niczego się nie spodziewał, nastolatkowie brutalnie go zaatakowali, zmuszając go do wejścia na jezdnię i uderzając pod nadjeżdżający autobus. Kierowca pojazdu natychmiast ruszył z próbą hamowania.

Młodzi sprawcy, nie tracąc czasu, uciekli do bramy jednej z pobliskich kamienic, pozostawiając rannego mężczyznę na ulicy. Na szczęście, choć jego życie było zagrożone, na razie zdrowie ofiary jest poza niebezpieczeństwem.

Policja natychmiast podjęła działania w celu identyfikacji i zatrzymania sprawców. Według informacji przekazanych przez portal lublin112.pl, wobec nastolatków mogą zostać postawione bardzo poważne zarzuty, włączając w to potencjalnie zarzut usiłowania zabójstwa. Tragedia ta rzuca cień na Lublin i stawia pod znakiem zapytania wartości moralne niektórych jego mieszkańców.

To też może cię zainteresować: Karolina Pajączkowska ogłosiła ważną wiadomość. Fani są załamani. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znany lekarz podjął temat śmierci klinicznej. Przerażające słowa