Jak przypomina portal "Pomponik", w czwartek media obiegła informacja o śmierci Kacpra Tekieli, męża Justyny Kowalczyk. Mężczyzna zginął w lawinie, która zeszła w szwajcarskich Alpach, gdzie zdobywał kolejne czterotysięczniki. W Szwajcarii alpiniście towarzyszyła Justyna Kowalczyk i ich wspólny syn. Ostatnie zdjęcia zamieszczane przez Justynę Kowalczyk poruszają.

Dramatyczne wieści napłynęły ze Szwajcarii

W czwartek w godzinach południowych media obiegła dramatyczna informacja o śmierci Kacpra Tekieli, doświadczonego alpinisty, a prywatnie także męża Justyny Kowalczyk. 38-latek miał zginąć w rejonie Jungfrau w szwajcarskiej części Alp, w momencie, kiedy schodził ze zdobytego szczytu.

Portal "Wspinanie" poinformował, że Kacper Tekieli 17 maja "spadł podczas zejścia wraz z lawiną (deską śnieżną) na północną stronę góry". Choć informacja o zdarzeniu miała zostać przekazana służbom wczoraj, warunki atmosferyczne nie pozwoliły na wysłanie do akcji ratowniczej śmigłowca.

Ratownicy mieli dotrzeć na miejsce tragedii dopiero w czwartek 18 maja około godziny 7 rano. Wtedy też znaleziono ciało Kacpra Tekieli.

Nic nie wskazywało, że dojdzie do dramatu

Justyna Kowalczyk wspólnie z synkiem czekała na męża na dole. Była biegaczka narciarska aktywnie relacjonowała swoim sympatykom pobyt w Szwajcarii. Zamieszczała urocze kadry z synkiem.

Na jednym ze zdjęć widzimy chłopczyka, który próbuje się zaprzyjaźnić z uroczym zwierzęciem, na drugim roześmiana Justyna Kowalczyk prezentuje rowery. Tyłem do obiektywu stoi jej synek. Nic nie zapowiadało, że wyprawa w szwajcarskie Alpy będzie miała tak dramatyczny finał.

Pod każdym ze zdjęć pojawiają się kondolencje i wyrazy wsparcia dla Justyny Kowalczyk.

To też może cię zainteresować: Porażająca historia małej dziewczynki. Kilka lat temu w Oknie Życia zostawił ją mężczyzna, który wcześniej pozbawił życia matkę. Jak do tego doszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny czereśni przyprawiają o zawrót głowy. Sprzedawcy zaczęli sprzedawać owoce na sztuki

O tym się mówi: Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli. Kacper Tekieli ostatni post zamieścił w sieci ledwie wczoraj