Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", po tym, jak żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala z powodu poważnych problemów kardiologicznych, skoczek zdecydował wycofać się z kolejnych startów w ramach Pucharu Świata. Stojący na czele Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz zapewnił, że Kubacki może liczyć na wszelkie wsparcie ze strony PZN. Orzeł z Wisły podzielił się też treścią wiadomości, jakie wymienił z Kubackim.

Dawid Kubacki kończy sezon

Dawid Kubacki ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze. Niestety skoczek musiał zrezygnować z dalszych startów, po tym, jak jego żona trafiła do szpitala. W zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie skoczek zdradził, że lekarze walczą o życie jego ukochanej. Nic więc dziwnego, że skoki schodzą teraz na dalszy plan.

Do skoczka i jego bliskich płyną liczne wyrazy wsparcia od przedstawicieli świata skoków, gwiazd, a także zwykłych internautów. Wszyscy zapewniają o modlitwie za Martę Kubacką. Także Adam Małysz zapewnił, że PZN wspiera skoczka "jak może".

Adam Małysz pozostaje w kontakcie z Dawidem Kubackim

W rozmowie z "Interią" Adam Małysz zdradził, że pozostaje w stałym kontakcie ze skoczkiem. Miał zapewnić go, że może liczyć na pełne wsparcie związku i jeśli tylko będą w stanie pomóc, nie będą z tym zwlekać.

"Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma. Napisałem do niego SMS-a w tej sprawie. Odpisał: "Tak, oczywiście, dziękuję" - poinformował Adam Małysz.

Adam Małysz/YouTube @Wirtualna Polska
Adam Małysz/YouTube @Wirtualna Polska
Adam Małysz/YouTube @Wirtualna Polska

Miejmy nadzieję, że już niebawem napłyną dobre wiadomości od Dawida Kubackiego.

To też może cię zainteresować: Nowe informacje w sprawie Marty Kubackiej. Co wiadomo na temat okoliczności, w jakich żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Bieniuk nie wygląda już jak dawniej. Internauci skomentowali zmianę, jaka zaszła w byłym partnerze Anny Przybylskiej

O tym się mówi: Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golec. Wnętrza robią wrażenie. Wiadomo, kto odpowiada za wystrój