Jak przypomina portal "Super Express", Dawid Kubacki wycofał się z niedzielnego konkursu, który wieńczył turniej Raw Air. Jako powód rezygnacji podano powody osobiste. W poniedziałkowe popołudnie skoczek zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym zdradził, że jego żona trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej życie. Ojciec Kubackiego zdradził kulisy dramatycznej sytuacji.

Dawid i Marta Kubaccy

Dawid i Marta Kubaccy poznali się w czasie studiów, a w 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Para doczekała się dwójki pociech. Starsza z dziewczynek ma dwa lata, młodsza zaledwie 2 miesiące. Kiedy Dawid walczył na kolejnych skoczniach, jego żona opiekowała się ich córeczkami.

Kiedy Dawid Kubacki zrezygnował ze startu w niedzielnym konkursie rozgrywanym w Vikersund, wszyscy wiedzieli, że stało się coś poważnego, choć nikt nie zakładał, że sytuacja jest aż tak dramatyczna.

Ojciec skoczka, Edward Kubacki w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że Marta trafiła do szpitala w niedzielę rano. Kiedy jej mąż się o tym dowiedział, nie wahał się ani chwili. Zrezygnował ze startu i jeszcze tego samego dnia był w domu.

Dramatyczna wiadomość

W poniedziałkowe popołudnie Dawid Kubacki zamieścił w mediach poruszający wpis, w którym poinformował, że Marta Kubacka trafiła do szpitala z powodów kardiologicznych. Dodał, że stan jego żony jest ciężki i lekarza robią, co tylko mogą, żeby uratować jej życie.

Skoczek poinformował, że w tej sytuacji nie wróci już w tym sezonie na skocznie, ale jak sam przyznał, skoki nie są w tym momencie dla niego najważniejsze.

Pod wpisem Dawida Kubackiego pojawiło się tysiące komentarzy, w których skoczkowie, gwiazdy i zwykli internauci zapewniali o modlitwie za Martę.

Miejmy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli wam przekazać dobre wiadomości na temat stanu Marty Kubackiej.

To też może cię zainteresować: Duchowny zabrał głos na temat bezdzietnych małżeństw. Kiedy brak potomstwa jest grzechem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Cieślak szczerze o powodach bezdzietności. Czy aktorka i Edward Miszczak zdecydują się na powiększenie rodziny

O tym się mówi: Od odejścia Anny Jantar minęło 43 lata. Pamięć o artystce nie ginie. Tak wygląda mogiła piosenkarki