Jak przypomina portal "Świat Gwiazd", związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka od początku budzi sporo emocji, głównie za sprawą różnicy wieku, która w ich przypadku sięga aż 25 lat. Wbrew wszystkiemu para zdecydowała się razem iść przez życie i w sierpniu 2021 roku powiedziała sobie sakramentalne tak. Aktorka w jednym z wywiadów postanowiła opowiedzieć o swoim małżeństwie, nie unikając trudnego pytania o macierzyństwo.

Długo w ukryciu

Anna Cieślak i Edward Miszczak przez długi czas ukrywali swój związek przed światem. Para dość skrzętnie chroni swoją prywatność, dlatego dość rzadko można ich spotkać w trakcie wspólnych wyjść. Stronią też od udzielania wywiadów, które dotyczą ich życia prywatnego. Na szczęście nie jest to żelazna zasada i zakochani od czasu do czasu robią wyjątek.

Niedawno Anna Cieślak postanowiła opowiedzieć co nieco, na temat swojego związku z Edwardem Miszczakiem. Przyznała, że dość mocno się od siebie różnią, ale w ich przypadku świetnie się to sprawdza i to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Anna Cieślak szczerze o różnicy wieku

Anna Cieślak nie ukrywa, że początkowo bardzo mocno przeżywała wszelkie komentarze dotyczące różnicy wieku między nią a Miszczakiem. Dość szybko jednak doszła do wniosku, że to nie opinie innych, a łączące ich uczucie jest tym, na czym powinna się skoncentrować.

"Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, tobym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety" - powiedziała aktorka.

Anna Cieślak przyznała, że ani ona ani jej mąż nie myślą o powiększeniu rodziny. Aktorka podkreśliła, że ona realizuje się grając i praca pochłania ogromną ilość czasu. "To mój wybór, tak mnie poprowadziło życie" - powiedziała, dodając, że wcale "nie cierpi z tego powodu", bo wokół niej nie brakuje dzieci.

Edward Miszczak i Anna Cieślak/Instagram @ankacieślak
Edward Miszczak i Anna Cieślak/Instagram @ankacieślak
Edward Miszczak i Anna Cieślak/Instagram @ankacieślak

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Wdowa po Emilianie Kamińskim i syn aktora wypełniają jego ostatnią wolę. Szczegóły zdradził pracownik Kamienicy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część seniorów szczególnie skorzysta z waloryzacji świadczeń emerytalnych. Wprowadzono nowe zasady wypłat emerytur. Kto dostanie więcej pieniędzy

O tym się mówi:Paulina Smaszcz ogłosiła zwycięstwo. "Mój były mąż wreszcie zrozumiał". O co dokładnie chodzi