Jak przypomina portal "Pomponik", Paulina Smaszcz od dłuższego czasu nie oszczędza byłego męża i przy każdej możliwej okazji, uderza w niego, pozwalając sobie na mniejsze lub większe uszczypliwości pod jego adresem. Ostatnio, pretekstem do ataku na byłego męża była jego wizyta u wnuczki. Poznajcie szczegóły!

Rodzinne relacje

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo w 2020 roku. Para doczekała się dwóch synów. Starszy z nich założył już rodzinę i całkiem niedawno powitał na świecie swoją pierwszą córkę. Dumni dziadkowie nie kryli radości z tego powodu i oboje podzielili się w mediach społecznościowych wesołą nowiną.

Paulina Smaszcz jeszcze przed narodzinami wnuczki wskazywała, że wybiera się do Włoch, żeby pomóc młodym rodzicom w opiece nad ich pociechą. Okazuje się, że kobieta petarda wciąż jest w Polsce. Za to wnuczkę postanowił odwiedzić Maciej Kurzajewski wspólnie z Katarzyną Cichopek.

Dziennikarz zamieścił w sieci zdjęcie ze spaceru z wnuczką, na którym towarzyszył mu syn. "Father & Father" - podpisał fotografię Kurzajewski. Obok wizyty byłego męża u wnuczki, obojętnie nie przeszła Paulina Smaszcz. Jak ją skomentowała?

Paulina Smaszcz komentuje wizytę Macieja Kurzajewskiego u starszego syna

Paulina Smaszcz nie była w stanie powstrzymać się od skomentowania wizyty swojego byłego u ich syna i wnuczki. Z jej wypowiedzi wynika, że to dzięki niej Kurzajewski odwiedził pierworodnego.

"Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem. Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się. No, to słuchajcie. Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze" - powiedziała Smaszcz.

Paulina Smaszcz/YT @Magazyn VIVA!
Paulina Smaszcz/YT @Magazyn VIVA!
Paulina Smaszcz/YT @Magazyn VIVA!

Co sądzicie o najnowszej wypowiedzi Pauliny Smaszcz?

To też może cię zainteresować: Część seniorów szczególnie skorzysta z waloryzacji świadczeń emerytalnych. Wprowadzono nowe zasady wypłat emerytur. Kto dostanie więcej pieniędzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mrożące krew w żyłach nagranie trafiło do sieci. Internauci nie kryją oburzenia i żądają sprawiedliwości dla 7-letniego dziecka. Rodziców zatrzymano

O tym się mówi: Agnieszka Chylińska ma dość. Artystka postanowiła zareagować na aferę z Kubą Wojewódzkim w TVN. Gwiazda poczuła się dotknięta słowami showmana