Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Edyta i Łukasz Golcowie mieszkają w Beskidzie Żywieckim, w tradycyjnej dla tamtego regionu drewnianej chatce. Okazuje się, że o to, jak wyglądają wnętrza domu, zadbała sama Edyta Golec. Zobaczcie, jak mieszkają Golcowie!

Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie

Edyta i Łukasz Golec stanęli na ślubnym kobiercu w 2000 roku. Para doczekała się trójki dzieci, dwóch synów i jednej córki. Cała rodzina mieszka w tradycyjnej dla Beskidu Żywieckiego drewnianej chacie. Golcowie lubią spędzać czas na tarasie swojego domu, skąd rozpościera się widok na góry.

Jak widać, jest to ulubione miejsce nie tylko pani domu, ale także jej "zwierza", który leniwie wyleguje się w promieniach słońca.

Wnętrza domu Golców nie odbiegają od tradycji i znajdziemy tu wiele typowo góralskich elementów, choć para nie unikała przełamania ich nowoczesnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest choćby ściana z surowych cegieł. Kolejnym z nich są białe płytki w kuchni, kontrastujące z czarnymi blatami.

W domu muzyków nie mogło oczywiście zabraknąć instrumentów. W tym samym pomieszczeniu znalazła się imponująca kolekcja książek.

Uwagę przykuwa także wygodna szara kanapa, otoczona meblami w jasnym kolorze i drewnem widocznym na ścianach.

"To moja praca"

W rozmowie z serwisem "Plotek" Edyta Golec przyznała, że sama zdecydowała, jak dom będzie wyglądał w środku. Zapewniła, że gdy tylko dom został wybudowany, doskonale wiedziała, w jaki sposób chciała, żeby był urządzony.

"Nikt nam niczego we wnętrzu nie projektował, wystrój to praktycznie moja praca" - powiedziała żona Łukasza Golca, zaznaczając przy tym, że skorzystała z pomocy architekta, który podpowiedział jej, jak umiejętnie i z korzyścią dla wnętrza połączyć tradycję z nowoczesnością.

Jak podoba się wam dom Edyty i Łukasza Golców?

To też może cię zainteresować: Roksana Węgiel zdobyła się na wyjątkowo szczere wyznanie. "Być może nie miałam jeszcze takiej siły, żeby się sprzeciwiać"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Leśniczy poleca sprytny sposób na kleszcze. Kosztuje grosze

O tym się mówi: Odszedł popularny polski aktor. Miał zaledwie 38 lat. Fani nie kryją smutku