Jak przypomina portal "Pomponik", Paulina Smaszcz już nie raz udowodniła, że nie boi się otwarcie mówić, co myśli. Nie ma dla niej tematów tabu. Dość regularnie zabiera też głos na temat swojego byłego męża Macieja Kurzajewskiego i jego obecnej partnerki Katarzyny Cichopek. Ostatnio postanowiła powiedzieć kilka słów hejterom, którzy według niej, bezpardonowo i bezpodstawnie uderzają w nią i jej dobre imię.

Paulina Smaszcz nie zamierza milczeć

Paulina Smaszcz nie znika z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. To dzięki jej aktywności Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zdecydowali się ujawnić łączące ich uczucie. Później wielokrotnie uderzała w swojego byłego męża i jego obecną ukochaną. Jej działalność w mediach społecznościowych nie wszystkim się podoba.

Wielu internautów nie zostawia na Smaszcz suchej nitki (ocenę słusznie, czy nie, pozostawiamy wam). Teraz "kobieta petarda" postanowiła odwdzięczyć się hejtującym ją internautom i opublikowała listę osób, które zdecydowały się na wyrażenie krytyki pod jej adresem.

"Zapamiętajcie ich nazwiska i twarze, bo pokazują się dobrowolnie i oficjalnie wylewając gówno, wiadro pomyj na drugą kobietę. Nie znają mnie, nie znają mojego życia, doświadczeń, historii" - napisała w obszernym wpisie zamieszczonym w social mediach.

Dodała również, że życzy wszystkim hejtującym ją kobietą "tego, co dzieje się złego w jej życiu". Na "osłodę" dodała, że ma nadzieję, że kiedy już doświadczą tego, co ona, poradzą sobie z tym lepiej niż ona.

Co na to internauci?

Pod postem Pauliny Smaszcz pojawiły się komentarze internautów. Jedna z obserwujących ją kobiet zapytała, czy "nazywanie innej kobiety 'kłamliwą i zdradziecką' nie wpisuje się w hejt?".

"Skąd Pani wie, ze te kobiety nigdy nie były na Pani wykładach? A może jednak swoją opinie posiłkują w oparciu o to, co na nich usłyszały…??" - czytamy we fragmencie dość obszernego komentarza kolejnej internautki.

Wiele osób nie miało wątpliwości, że na wszystkie opinie o sobie Smaszcz "zapracowała". Nie brakowało jednak opinii, w których sympatycy Smaszcz, stawali w jej obronie.

Paulina Smaszcz/YouTube @Angelini Pharma Polska
Paulina Smaszcz/YouTube @Angelini Pharma Polska
Paulina Smaszcz/YouTube @Angelini Pharma Polska

A wy, co sądzicie o najnowszym wpisie Pauliny Smaszcz?

To też może cię zainteresować: Colin Farrell wybrał się na galę wspólnie ze swoim synem. Internauci nie mają wątpliwości, do którego z rodziców podobny jest Henry Tadeusz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mój mąż nie lubi swojej córki z pierwszego małżeństwa. Jest mu obojętna. To mi się nie podoba

O tym się mówi: Allan Krupa nie przebiera w słowach, mówiąc o swoim ojcu. "Nie jest to moja rodzina"