Jak przypomina portal "Super Express", w 2014 roku Dariusz Krupa zniknął z życia swojego pierworodnego syna. Wszystko po śmiertelnym potrąceniu, którego były partner Edyty Górniak był sprawcą. I choć w jednym z ostatnich wywiadów Krupa deklaruje, że chciałby odnowić swoją relację z Allanem, chłopek nie chce mieć nic wspólnego z ojcem, ani z jego nową rodziną.

Trudna relacja

Dariusz Krupa był sprawcą śmiertelnego potrącenia pieszej. Przez 6 lat odsiadywał wyrok związany z tym zdarzeniem. W tym czasie miał nie kontaktować się z synem. Jak zdradził jego pierworodny, ojciec wysłał do niego wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio Krupa udzielił też wywiadu, w którym zadeklarował, że chce być obecny w życiu Allana.

Allan Krupa nie ukrywa jednak, że nie wierzy w szczere intencje swojego ojca. Jego zdaniem próbuje on tylko poprawić swój wizerunek deklaracjami, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Dariusz Krupa, Allan Krupa/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24h
Dariusz Krupa, Allan Krupa/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24h
Dariusz Krupa, Allan Krupa/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24h

"To tylko jakaś żałosna próba poprawienia swojego wizerunku" - stwierdził Allan w rozmowie z "Super Expressem". "Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu" - dodał, nie kryjąc żalu do swojego taty.

Allan Krupa reaguje na nowy związek ojca

Dariusz Krupa jest nie tylko ojcem 19-letniego Allana, ale także 12-letniej dziś córki, która jest owocem jego związku z Izabelą Adamczyk, z którą związał się już w czasie pobytu w więzieniu. Para jest już po rozwodzie, a Krupa już cieszy się nie tylko z nowego związku, ale także z kolejnej pociechy.

Zapytany o nowego brata Allan Krupa stwierdził stanowczo, że nie traktuje jako rodziny ani samego Krupy, ani jego dzieci z kolejnych związków. "Dla jasności mam czterech członków rodziny: mamę, "brata" Wiktora, mamę chrzestną i ukochaną" - podkreślił z całą stanowczością syn Edyty Górniak.

Allan Krupa/YouTube @Eska

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Zaginął ślad po 11-letniej Kornelii. Zrozpaczeni bliscy nastolatki proszą o pomoc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polski skoczek narciarski kończy karierę. Dziś wystąpi po raz ostatni. Fani są zrozpaczeni. O kim mowa

O tym się mówi: Odeszła gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka biła rekordy popularności w okresie PRL, odeszła niemal w całkowitym zapomnieniu