Jak przypomina portal "Pomponik", Elżbieta Jaworowicz jest jedną z twarzy TVP. Od lat prowadzi autorski program "Sprawa dla reportera". W jednym z ostatnich odcinków jednym z gości był ksiądz, którego słowa oburzyły prowadzącą. Poznajcie szczegóły!

Niezmiennie od lat

Program "Sprawa dla reportera" od lat ma dokładnie taką samą formułę. Pierwszym elementem programu jest materiał realizowany w terenie i stanowi wprowadzenie do problemu, który poruszany jest w danym odcinku. Druga część to rozmowy odbywające się w studiu, gdzie poza dotkniętymi problemami ludźmi, pojawiają się eksperci.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube @sprawa dla reportera
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @sprawa dla reportera
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @sprawa dla reportera

W jednym z ostatnich odcinków poruszany problem dotyczył kwestii pożycia małżeńskiego. Jednym z zaproszonych na miejsce ekspertów był ksiądz Stanisław Jurczyk, który pozwolił sobie na sformułowanie dość kontrowersyjnej tezy, która miała wyjaśnić złe traktowanie żony przez męża.

"Mąż źle panią traktował, bo pani męża nie obsługiwała w łóżku. Pani jako żona ma obowiązki też, także współżycia, to jest obowiązek małżeński" - powiedział duchowny.

Jaworowicz nie wytrzymała

Wypowiedź duchownego mocno nie spodobała się prowadzącej program. Jaworowicz z niedowierzaniem zapytała kapłana, czy ten "naprawdę tak sądzi", a kiedy dostała od duchownego odpowiedź twierdzącą, nie była już w stanie powstrzymać oburzenia.

"Ale chwileczkę! Nie no, chwila! Troszeczkę ksiądz przesadził" - powiedziała.

@goniec.pl

#tvp #telewizja #telewizjapolska #ksiadz #ksiądz #konserwatyzm #seksizm #malzenstwo #małżeństwo #zona #żona #jaworowicz #sprawadlareportera #awantura

♬ dźwięk oryginalny - Goniec.pl - wiadomości

Jaworowicz nie była odosobniona w swojej ocenie słów duchownego. Także internauci nie pozostawili na nim suchej nitki, wskazując, że "obsługiwać można w sklepie". Inni wskazywali, że ksiądz jest ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się na temat małżeństwa.

A wy, co sądzicie o słowach duchownego?

To też może cię zainteresować: Józef z "Sanatorium miłości" nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził prawdę na temat relacji Uli i Zdzisława

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci zarzucają Blance hipokryzję. Piosenkarka odniosła się do zarzutów pod swoim adresem. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat Sławomira Wałęsy. Co dzieje się z synem Lecha Wałęsy