Jak przypomina portal "Pomponik", za nami piąta edycja "Sanatorium miłości", formatu, który pokochały miliony Polaków. Jeszcze nie zdążyły opaść emocje po zakończeniu miłosnego show, kiedy media obiegła informacja, że Ula i Zdzisław zdecydowali się rozstać. Głos w sprawie zabrał teraz Józef.

Co ze związkiem Uli i Zdzisława?

Fani programu "Sanatorium miłości" mieli niedawno okazję poznać i śledzić losy uczestników 5 sezonu show. Jedną z par, której widzowie kibicowali najbardziej, tworzyli Ula i Zdzisław. Wydawało się, że seniorzy nie widzą poza sobą świata. Sympatycy pary mieli nadzieję, że ta znajomość przetrwa i para będzie razem po tym, jak zgasną kamery.

Niestety, wiele wskazuje, że w relacji Zdzisława i Uli nastąpił impas. Sama zainteresowana przyznała, że "po powrocie z sanatorium przyszło prawdziwe życie i musimy sobie z prozą codzienności poradzić, ale nie przekreślam tej znajomości". Dodała, że na ten moment nie jest w stanie powiedzieć, że ten związek to już przeszłość, ani przyznać, że będą razem".

Ula dodała, że oglądając program w telewizji, dostrzegła u Zdzisława cechy, których na etapie zdjęć nie widziała. Przyznała jednocześnie, że kilka razy się widzieli. Zdradziła, że wybrali się razem do filharmonii, zdecydowali się na wspólny wypad do Kazimierza, a Zdzisław odwiedził ją kilkukrotnie w Gdańsku.

Ula i Zdzisław/YouTube @SeriaLove Newsy
Ula i Zdzisław/YouTube @SeriaLove Newsy
Ula i Zdzisław/YouTube @SeriaLove Newsy

Józef z "Sanatorium miłości" zabrał głos w sprawie związku Uli i Zdziska

Józef, który został wybrany królem turnusu, postanowił powiedzieć kilka słów na temat relacji przyjaciół z "Sanatorium miłości". W rozmowie z portalem "Pomponik" podkreślił, że sami zainteresowani nie powiedzieli mu wprost, że relacja się zakończyła, co pozwala mu patrzeć z nadzieją w przyszłość.

Jednocześnie podkreślił, że nie "wyciąga" informacji od przyjaciół z programu, bo "ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła". "Jak będa chcieli, to sami powiedzą" - dodał.

Ula i Zdzisław/YouTube @Jacek Filipowicz
Ula i Zdzisław/YouTube @Jacek Filipowicz
Ula i Zdzisław/YouTube @Jacek Filipowicz

Jak myślicie, Ula i Zdzisek maą przed sobą przyszłość?

To też może cię zainteresować: Wypowiedź Ivana Komarenko wywołała w sieci burzę. Internauci nie przebierają w słowach. "Wlałabym, żeby Pan nie przyjeżdżał już do mojego kraju"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zmiany w programie 500 plus dla seniora. Co oznacza to dla osób ubiegających się o dodatek

O tym się mówi: Polka utrzymywała, że jest zaginioną Madeleine McCann. Teraz musi się ukrywać. Z jakiego powodu