Jak przypomina portal "Lelum", o Ivanie Komarenko mówi się od dłuższego czasu już nie w kontekście jego twórczości muzycznej, ale kolejnych kontrowersyjnych teorii, jakie wygłasza. Jakiś czas temu Komarenko postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat rosyjskiego patriotyzmu. W jego wypowiedzi pojawiła się też krytyka krajów Zachodu. Poznajcie szczegóły!

Ivan Komarenko wychwala rosyjski patriotyzm

Ivan Komarenko ma na swoim koncie wiele kontrowersyjnych wypowiedzi. Wiele z nich wzbudza ogromne poruszenie wśród Polaków. W jednym z wywiadów wokalista postanowił opowiedzieć o swojej wizycie w Rosji. Nie krył podziwu dla swoich rodaków, za wyjątkową jedność i patriotyzm.

"Może się to komuś spodobać, a może nie, ale w tej chwili, jak ja byłem w Rosji, to osiemdziesiąt kilka procent się zjednoczyło. Oni są za swoim prezydentem. Taki naród może stworzyć coś niesamowitego, kiedy wszyscy są razem jak jedna rodzina. Kiedy wszyscy są patriotami" - powiedział Komarenko w wywiadzie, którego udzielił portalowi "W realu 24".

Mniej wolni

Co ciekawe, Komarenko stwierdził, że Polacy mogą cieszyć się zdecydowanie mniejszą swobodą niż ma to miejsce w Rosji. Jego zdaniem Polska jest pod ogromnym wpływem krajów anglosaskich, a "Kaczyński i Morawiecki to marionetki Waszyngtonu". Podkreślił, że to nie jest tylko jego zdanie, ale powszechne wśród Rosjan przekonanie.

Internauci nie zostawili na Komarence suchej nitki. Jedna z internautek zdecydowała się nawet zaapelować do piosenkarza, aby więcej nie wracał do Polski i pozostał już na zawsze w swoim rodzinnym kraju, który jest "wspaniały, pełen dobrobytu i wolności".

Co sądzicie o wypowiedziach Ivana Komarenki?

To też może cię zainteresować: Spadek po Ewie Demarczyk trafił w nieodpowiednie ręce. Partner piosenkarki komentuje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa polskich preselekcji do Eurowizji. Poważne oskarżenia mogą wykluczyć Blankę z udziału w konkursie

O tym się mówi: Katarzyna Skrzynecka o wysokości swoje emerytury. Życia sobie za to nie ułoży