Jak przypomina portal "Pomponik", wybór Blanki na Eurowizję 2023 budzi wiele emocji. Wielu fanów konkursu zarzuca TVP manipulacje wynikiem i wskazuje, że to nie Blanka, ale Jann powinien reprezentować nasz kraj. Ostatnio piosenkarka musiała się tłumaczyć z polubienia obraźliwego komentarza pod adresem Janna. Blanka przekonuje, że nic takiego nie miało miejsca, a internauci wytykają jej hipokryzję.

Blanka mierzy się z poważnymi oskarżeniami

Na instagramowym profilu Blanki pojawił się w ubiegły weekend oświadczenie, w którym młoda piosenkarka odniosła się do afery, jaka wybuchła po jej wygranej w polskich preselekcjach do Eurowizji 2023. Wokalistka skarżyła się na lawinę negatywnych komentarzy, jakie na nią spadły po wygranej.

Nie da się ukryć, że krytyka Blanki jest faktem. Pojawiły się nawet zarzuty, że jej utwór "Solo" jest plagiatem. Nie brakuje głosów, że wybór Blanki był wynikiem manipulacji i ustawki. Szczególnie fani Janna nie mogą się pogodzić z werdyktem. Blanka nie kryje rozczarowania, że "zabrano jej piękny moment radowania się sukcesem, na który pracowała".

Blanka/YouTube @Bądźmy Razem. TVP
Blanka/YouTube @Bądźmy Razem. TVP
Blanka/YouTube @Bądźmy Razem. TVP

Blanka podpadła po raz kolejny

Internauci nie kryją zaś oburzenia tym, że Blanka zdecydowała się polubić komentarz, w którym obraża się m.in. Janna. "Dość smutasów jak Ochman, itp. (...) takie osoby, jak Jann, z marginesu społecznego, w ogóle nie powinny startować" - to tylko fragment komentarza, na który piosenkarka zareagowała "serduszkiem".

Do tych zarzutów Blanka odniosła się w rozmowie z dziennikarką "Onet". Stwierdziła, że jej rzekome polubienie, jest kolejną zmyśloną historią, jakie na jej temat pojawiają się regularnie w ostatnich dniach. Internauci udowodniają, że młoda piosenkarka niestety mija się z prawdą i polubiła obrażający Janna komentarz.

Dodać należy, że polubienie komentarza dość szybko zostało cofnięte, co może oznaczać, że artystka zrobiła to całkiem przypadkiem. Przynajmniej mamy taką nadzieję.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: W jednym z polskich miast doszło do niecodziennych narodzin. Tata noworodka stanął na wysokości zadania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Babcia oczekiwała od 5-letniej wnuczki zaproszenia na przyjęcie urodzinowe. Telefonu nie było, więc się na nią obraziła

O tym się mówi: Dyrektor dębickiego szpitala zabiera głos w sprawie odejścia 32-letniej Justyny. Odpiera zarzuty rodziny