Jak podaje portal "Pomponik", stan Sławomira Wałęsy nie jest najlepszy. Syn byłego prezydenta od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Jakiś czas temu syn Lecha Wałęsy decyzją sądu trafił na odwyk. Dość szybko z niego ciekł i ponownie wrócił do nałogu. Jeden z tabloidów opublikował najnowsze zdjęcia Sławomira Wałęsy.

Sławomir Wałęsa i szpony nałogu

Sławomir jest jednym z czterech synów byłego prezydenta. Jego wybory życiowe mocno dają się we znaki rodzinie. Media rozpisywały się o burzliwym życiem uczuciowym syna Lecha Wałęsy, ale także o jego problemach z uzależnieniem. Jakiś czas temu 51-letni Sławomir Wałęsa przekonywał, że nie potrzebuje odwyku, bo nie pije ze względu na brak funduszy.

Decyzją sądu został skierowany przymusowo na leczenie. W ośrodku nie zagrzał jednak zbyt długo miejsca. Co ciekawe, nie był to pierwszy odwyk Sławomira Wałęsy. Trafiał już na niego dwukrotnie, co zawsze kończyło się tym samym - powrotem do nałogu.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Znów pije

W rozmowie z "Super Expressem" syn Lecha Wałęsy wyznał, że znów pije, a przyczyną sięgania po alkohol ma być fakt, że "czuje się samotny". Tabloid donosi, że Sławomir Wałęsa przestał się golić i dbać nawet o najbardziej podstawowe rzeczy, za jakie należy uznać higienę osobistą.

Rodzina stara się wyciągnąć Sławomira Wałęsę ze szponów nałogu. To właśnie oni skierowali do sądu wniosek o wysłanie go na przymusowy odwyk. Niestety tak długo, jak syn Lecha Wałęsy sam nie będzie gotów rzucić nałogu, to żadne nawet najszczersze chęci bliskich, nie pomogą mu wyjść z uzależnienia.

Myślicie, że kiedyś Wałęsie uda się uporać z nałogiem?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Siostra podrzucała mi pod drzwi przeziębione dziecko, dzwoniła i uciekała. Postanowiłam ją tego oduczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dyrektor dębickiego szpitala zabiera głos w sprawie odejścia 32-letniej Justyny. Odpiera zarzuty rodziny

O tym się mówi: Polka utrzymywała, że jest zaginioną Madeleine McCann. Teraz musi się ukrywać. Z jakiego powodu