Jak przypomina portal "Super Express", we wtorek 6 marca przypadała 55 rocznica urodzin Kamila Durczoka. Choć dziennikarza nie ma już wśród nas, pamięć o nim pozostaje wciąż żywa. Z okazji urodzin kilka niepublikowanych dotąd zdjęć Kamila Durczoka zamieściła jego była żona - Marianna Dufek.

Bolesny upadek ze szczytu

Kamil Durczok przyszedł na świat 6 marca 1968 roku. Przez lata znajdował się na szczycie, uchodząc za jednego z najlepszych dziennikarzy w naszym kraju. Widzowie nie raz doceniali jego pracę, wyróżniając go kilkukrotnie Telekamerami i Wiktorami. Niestety upadek ze szczytu był dla dziennikarza wyjątkowo bolesny.

Ze stacją TVN rozstał się w atmosferze poważnych oskarżeń. Potem było tylko gorzej. Dziennikarz miał problemy z prawem, doszły też do tego poważne kłopoty ze zdrowiem i uzależnieniem. Kiedy wydawało się, że dziennikarz najgorsze ma już za sobą i zaczyna wychodzić na prostą, przyszło najgorsze.

Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku, a przyczyną jego śmierci było zaostrzenie się choroby przewlekłej, na którą cierpiał. Chorobą tą były żylaki przełyku, które najczęściej są następstwem marskości wątroby.

55. urodziny Kamila Durczoka

Gdyby Kamil Durczok żył, obchodziłby 6 marca swoje 55. urodziny. W tym bolesnym dla bliskich dziennikarza dniu, na wyjątkowy gest zdobyła się Mariana Dufek. Była żona dziennikarza zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć dziennikarza.

"55- szkoda, za wcześnie. Tu z dystansem. Prywatnie i na scenie" - napisała w komentarzu do fotografii Durczoka, które z pewnością będą nie lada gratka dla fanów dziennikarza.

Na zdjęciach widzimy dziennikarza przebranego za kobietę, a także z założonym na głowę hełmem Wikinga.

Co sądzicie o takim uczczeniu urodzin dziennikarza?

To też może cię zainteresować: Wypowiedź Ivana Komarenko wywołała w sieci burzę. Internauci nie przebierają w słowach. "Wlałabym, żeby Pan nie przyjeżdżał już do mojego kraju"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mikołaj Roznerski pochwalił się efektami spektakularnej metamorfozy. Aż trudno go rozpoznać

O tym się mówi: Wnętrza domu Dawida Kubackiego zaskakują. Wielu fanów skoczka wyobrażało sobie je zupełnie inaczej