Jak podaje portal "Radio Zet", fanów Mikołaja Roznerskiego czeka spora niespodzianka. Aktor zdecydował się na metamorfozę. Fani nie mają wątpliwości, do kogo Roznerski jest teraz podobny. Sprawdźcie sami!

Zaskakująca metamorfoza Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski może się pochwalić sporym gronem fanek, które przywykły do imag'u swojego ulubieńca. Jakież było zaskoczenie sympatyków aktora, kiedy zaprezentował efekty spektakularnej metamorfozy.

Na profilu aktora pojawiło się dość niecodzienne zdjęcie. Mikołaj zapozował do lutra w blond włosach, które sięgały mu falami do ramion. Roznerski zaznaczył, że jego odmieniony wygląd to wynik działania charakteryzatorów, przygotowujących go do nowego projektu. Zdjęcie opatrzył hasztagami "newproject" i "comingsoon".

Pod zdjęciem Roznerskiego pojawiła się lawina komentarzy.

Fani nie kryli zachwytu nowym wizerunkiem Roznerskiego

Metamorfoza Mikołaja Roznerskiego wyraźnie przypadła do gustu obserwującym go internautów, o czym wymownie świadczy ilość pozostawionych przez nich komentarzy. "No, no jestem pod wrażeniem teatr to jednak to" - możemy przeczytać w jednym z nich.

Kolejna fanka aktora stwierdziła, że w takim wydaniu przypomina jej Kurta Cobaina. Inna dostrzegła podobieństwo do naszego rodzimego artysty, Andrzeja Piasecznego z czasów, kiedy ten śpiewał wspólnie z zespołem Mafia. Jak się okazało, nie była to jedyna gwiazda, jaką dostrzegli w długowłosym Roznerskim. "Ja tam widzę Marilyn Monroe" - czytamy w kolejnym komentarzu.

A wy, co sądzicie o Mikołaju Roznerskim w takim niecodziennym wydaniu?

To też może cię zainteresować: Słowa Roberta Lewandowskiego odbiły się w sieci głośnym echem. Część fanów piłkarza nie kryła oburzenia. Poszło o Jana Pawła II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 71-letni mężczyzna sprzedał swoje mieszkanie bez świadomości tego, co robi. O akcie notarialnym dowiedziała się sąsiadka. Prokuratura prowadzi sprawę

O tym się mówi: Seniorzy nie przebierają w słowach. Otwarcie przyznali, co sądzą 13. i 14. emeryturze