Jak przypomina portal "Goniec", Dawid Kubacki ma na swoim koncie sporo sportowych sukcesów. Kolejne wygrane wiążą się ze sporym zastrzykiem gotówki dla naszego skoczka. Kubacki mógł sobie pozwolić na własny dom. Jego wnętrza nie ociekają jednak luksusem, przyciągając wzrok przytulnością i prostotą. Zobaczcie, jak mieszka Dawid Kubacki!

Dawid Kubacki nie może narzekać na zarobki

Odnoszący sukcesy skoczkowie nie mają powodów do narzekania, bo za wynikami idą konkretne sumy. Oczywiście zarobkom skoczków daleko do wynagrodzeń piłkarzy ze światowej czołówki, ale i tak sumy robią wrażenie. Tylko za zajęcie 3. miejsca na ostatnich Mistrzostwach Świata Kubacki zgarnął 56 tys. zł. Kwota robi wrażenie, prawda?

Pomimo imponujących zarobków, dom Dawida Kubackiego nie ocieka przesadnym luksusem. Skoczek i jego żona w swoim domu postawili przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność. I choć Dawid i Marta Kubaccy dość oszczędnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia, co jakiś czas w mediach społecznościowych zamieszczają zdjęcia , które pokazują, jak wygląda ich dom.

Tak mieszka Dawid Kubacki!

Dom Kubackich znajduje się w Szaflarach i łączy w sobie akcenty góralskie z nowoczesnością. Przez ogromne okna Kubaccy nie tylko mogą podziwiać wyjątkowe widoki, ale także cieszyć się ciepłem słonecznych promieni wpadających do środka.

W salonie domu Kubackich znajduje się wygodny narożnik utrzymany w ciemnej kolorystyce, która kontrastuje z jaśniejszym odcieniem ścian. Także w kuchni skoczek postawił na szafki z ciemnymi frontami, które kontrastują z jasnymi frontami i drewnianymi blatami.

W jednym z pomieszczeń znajdziemy wyjątkowe połączenie białego kamienia na ścianie z drewnianymi schodami prowadzącymi na piętro.

A wam, jak podoba się dom Dawida Kubackiego?

To też może cię zainteresować: Planowali odłączyć ją od aparatury po 12 latach śpiączki. Nagle się obudziła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy w twoim portfelu znajduje się taka moneta. To prawdziwa żyła złota

O tym się mówi: Ola Kwaśniewska zaskoczyły wszystkich. Niewielu spodziewało się, że drzemie w niej taki talent