Jak przypomina portal "Pomponik", od dłuższego czasu towarzyszy nam szalejąca inflacja. Nikogo już nie dziwią rosnące z dnia na dzień ceny. Okazuje się, że drożyzna daje się we znaki nie tylko najbiedniejszym, ale i tym, którzy nie mają raczej powodu narzekać na zarobki. Ostatnio dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec podzielił się gorzką refleksją na temat cen w sklepach. To dość zaskakujące słowa w ustach pracownika publicznego nadawcy, który na antenie przekonuje, że teraz Polakom żyje się o wiele lepiej.

Twarz TVP

Krzysztof Ziemiec jest jedną z twarzy TVP. Prezenter związany jest z publicznym nadawcą od lat. Obecnie można go oglądać w "Telexpressie" oraz w programie "Minęła dwudziesta". Dziennikarz musiał się zmierzyć z oskarżeniami o stronniczość i jawne sprzyjanie obecnemu obozowi władzy. Nie raz przekonywał widzów, że jeszcze nigdy Polacy nie mieli tak dobrze, jak obecnie.

Tym bardziej może dziwić jedna z ostatnich opinii Ziemca, który niespodziewanie zaczął się skarżyć na drożyznę w sklepach. Dla nikogo, kto robi codzienne zakupy i płaci rachunki, nie jest tajemnicą, że rosnąca inflacja jest realna i mocno daje się nam we znaki. Niestety eksperci nie mają dla nas dobrych wiadomości, z inflacją przyjdzie nam się mierzyć jeszcze długie miesiące.

Krzysztof Ziemiec/YouTube @Youngface tv
Krzysztof Ziemiec/YouTube @Youngface tv
Krzysztof Ziemiec/YouTube @YoungfaceTV

Krzysztof Ziemiec skarży się na ceny

Krzysztof Ziemiec postanowił podzielić się niemiłą niespodzianką, jaka spotkała go w trakcie zakupów. Okazuje się, że nawet warzywa stają się w dzisiejszych czasach towarem luksusowym. Prezenter TVP był w szoku, widząc, że kilogram papryki kosztuje aż 35,99 zł za kilogram. Zdjęcie plakietki z ceną zamieścił w mediach społecznościowych, dodając do fotografii komentarz:

"To jest już przesada! A jest to zwykły sklep..."

Pod postem dziennikarza TVP zawrzało. Wielu internautów stwierdziło, że dziennikarz powinien o tym powiedzieć na wizji w TVP, bo jedyne, o czym można tam usłyszeć, to wszechobecny dobrobyt.

"No niestety, ale skądś rząd musi brać pieniądze na Twoją pensję między innymi więc podwyżki i ceny też w górę" - napisał jeden z internautów.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Jacek Murański odpowiada na zarzuty internautów pod adresem swojego syna. Padły wyjątkowo poruszające słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Oszuści rozsyłają wiadomości do Polaków. Uważaj na wiadomości wysyłane z tego numeru

O tym się mówi: Ewa Błaszczyk nie była w stanie powstrzymać emocji. Na ten przełom czekała lata. O co dokładnie chodzi