Jak przypomina portal "Interia", ostatnie tygodnie dla prezydenta Andrzeja Dudy były wyjątkowo pracowite. Spotykał się z przywódcami krajów pozostających w sojuszu z Polską. Teraz głowa państwa postanowił nieco odpocząć i wybrał się na narty. Prezydent Duda szusował na Polanie Szymaszkowej, gdzie dość mocno rzucał się w oczy i to nie tylko ze względu na otaczająca go obstawę, ale przede wszystkim na intensywnie czerwony kolor swojego kombinezonu.

Andrzej Duda szaleje na stoku

Prezydent Andrzej Duda nie ukrywa, że sport stanowi dla niego odskocznie i pozwala zrelaksować się zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Przywódca Polski wybrał się do Zakopanego na narty. Na stoku trudno było go przeoczyć, nie tylko ze względu na towarzyszącą mu ochronę, ale także przez kombinezon, jaki miał na sobie.

Prezydent Duda zdecydował się założyć czerwony kombinezon z białym orzełkiem na piersi i napisem "Polska" na plecach.

Jakiś czas temu Andrzej Duda wziął udział w zawodach 12h Slalom Maraton w Zakopanem, w którym wystartował z numerem 1, jako kapitan drużyny. Prezydent kilkukrotnie pokonał trasę i znalazł czas, żeby porozmawiać z obecnymi na stoku narciarzami i zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Fotorelację z ostatniej wyprawy prezydenta Dudy na narty znajdziecie tutaj.

Nie tylko narty

Prezydent Andrzej Duda w Zakopanym spotkał się z dyplomatami. Jednym z elementów spotkania był kulig z koniami zaprzęgniętymi do sań i pochodniami. Jego finałem była uroczysta kolacja, która odbyła się w restauracji zlokalizowanej przy wylocie Doliny Chochołowskiej.

Co ciekawe, część ambasadorów, która brała udział w spotkaniu, zdecydowała się skorzystać z możliwości wzięcia udziału w lekcjach jazdy na nartach z profesjonalnym instruktorem.

Podzielacie pasję prezydenta Dudy?

To też może cię zainteresować: Piotr Żyła może pochwalić się sukcesami nie tylko na skoczni. Wnętrza jego domu robią wrażenie. Tak mieszka Mistrz Świata

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doda ma powody do zadowolenia. Artystka może liczyć na spore odszkodowanie. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Natasza Urbańska nie ma powodów do zadowolenia. Internauci dali jasno do zrozumienia, co sądzą o jej występie