Jak przypomina portal "Pomponik", za nami preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Powiedzieć, że wydarzenie wzbudziło mieszane uczucia, to jak nie powiedzieć nic. Internauci mocno skrytykowali nie tylko ostateczny wybór reprezentanta Polski, ale także mieli wiele uwag do poszczególnych występów. Z wyjątkowo negatywnymi ocenami spotkał się występ Nataszy Urbańskiej. Widzowie nie zostawili na jej wykonaniu suchej nitki.

Wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2023

W niedzielę 26 lutego odbyły się preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Koncert zatytułowany "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję" przyciągnął przed telewizory liczną widownię, która z niecierpliwością oczekiwała ostatecznego werdyktu. Po ogłoszeniu reprezentującej nasz kraj artystki, w sieci zawrzało.

Zwyciężczynią okazała się Blanka, która w trakcie preselekcji zaprezentowała utwór "Solo". Jej występ spotkał się z wysoką oceną jurorów, choć w głosowaniu widzów pierwsze miejsce zajął Jann, który na scenie zaprezentował utwór "Gladiator". Wielu internautów było oburzonych decyzją jury, wskazując, że nie "znają się oni na muzyce".

Sporo emocji wzbudził też występ Nataszy Urbańskiej, na której występie widzowie nie pozostawili suchej nitki.

Natasza Urbańska nie ma powodów do zadowolenia

Natasza Urbańska już po raz trzeci brała udział w preselekcjach i niestety po raz trzeci musiała pogodzić się z porażką. Wokalistka i aktorka pojawiła się na scenie, jako pierwsza. Do piosenki "Lift You Up" piosenkarka przygotowała imponującą choreografię, która w połączeniu z efektami świetlnymi stworzyła przyjemne dla oka widowisko. Niestety dla uszu nie było już tak przyjemnie.

Fani nie pozostawili na niej suchej nitki, wskazując, że o ile Urbańska świetnie się rusza, to już jej śpiew zostawia zdecydowanie więcej do życzenia.

"Jezu, "up" i "nanana" będzie mi się śniło po nocach" - czytamy w jednym z komentarzy. Kolejna internautka błagała Urbańską, żeby ta "zeszła ze sceny".

A wy, co sądzicie o występie Nataszy Urbańskiej?

To też może cię zainteresować: Marta Kuligowska kompletnie zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Znana dziennikarka doznała bardzo poważnej kontuzji. Czeka ją rehabilitacja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Błaszczyk opowiedziała, co dzieje się z jej córką. Czy nastąpił przełom

O tym się mówi: Nie milkną echa sobotniego wyczynu Piotra Żyły. Jak na sukces byłego męża zareagowała Justyna Żyła