Jak przypomina portal "O2", w Planicy trwają Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym. W sobotę skoczkowie narciarscy walczyli o medale na skoczni normalnej. Złoty medal wywalczył Piotr Żyła, który po pierwszej serii zajmował 13. miejsce. Po fenomenalnym skoku i pobiciu rekordu skoczni. Żyle udało się awansować aż o 12 miejsc i obronić tytuł mistrza. Fani nie kryli radości, a rodzina Skoczka pękała z dumy, podobnie jak dziewczyna Piotra Żyły - Marcelina Ziętek. Czy na sukces byłego męża zareagoała również była żona skoczka, Justyna Żyła?

Początek i koniec

Justyna i Piotr poznali się, kiedy byli nastolatkami. Kiedy dowiedzieli się, że na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, zdecydowali się wziąć ślub. Ich syn ma już 16 lat, a jego młodsza siostra 11. Małżeństwo pary nie przetrwało jednak próby czasu, a rozwód dość szybko zmienił się w publiczne pranie brudów.

Spór między byłymi partnerami zaostrzył się jeszcze bardziej, kiedy na jaw wyszło, że Piotr Żyła związał się z Marceliną Ziętek. Dla dobra dwójki ich dzieci, byli małżonkowie postanowili zakopać topór wojenny, a ich realcje poprawiły się, choć raczej trudno nazwać je szczególnie ciepłymi. A jednak, była żona skoczka w wymowny sposób skomentowała sukces Piotra.

Justyna Żyła reaguje na sukces byłego męża?

Sobotnia wygrana Piotra Żyły sprawiła radość nie tylko samemu skoczkowi i jego najbliższym, ale także wszystkim fanom skoków narciarskich. Internauci pośpieszyli z gratulacjami. Marcelina Ziętek nie kryła łez wzruszenia. Wiele osób było ciekawych, jak sukces byłego męża skomentuje Justyna Żyła.

W mediach społecznościowych Justyna Żyła zamieściła zdjęcie widoków rozpościerających się z jej domu, w którym mieszkała kiedyś ze swoim mężem. Do obrazka dołączyła emotikonę serca. Dla wielu internautów zdjęcie było nawiązaniem do sukcesu Piotra Żyły. Nie wszyscy jednak tak to interpretują.

Relacja Justyny Żyły/Instagram @Justyna Żyła
Relacja Justyny Żyły/Instagram @Justyna Żyła
Relacja Justyny Żyły/Instagram @Justyna Żyła

A wy, jak to odbieracie?

To też może cię zainteresować: Piotr Żyła cieszy się sukcesem. Kibice spieszą z gratulacjami. Wielu zastanawia się, czy Andrzej Duda wyraził swoją dumę z Piotra

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te sygnały zza światów mówią, że idziesz złą drogą

O tym się mówi: Odszedł popularny aktor serialowy. Miał 83 lata, gdy pozostawił bliskich w żałobie