Jak przypomina portal "Super Express", Piotr Żyła po raz drugi z rzędu wywalczył tytuł Mistrza Świata na skoczni normalnej. Zrobił to po imponującym skoku, w którym pobił rekord skoczni w Planicy, awansując na pierwsze miejsce z 13 lokaty zajmowanej po pierwszej serii. Żyła może pochwalić się sukcesami nie tylko na skoczni, ale również w życiu prywatnym. Jest w szczęśliwym związku z Marceliną Ziętek, z którą na co dzień mieszka we wspólnym domu. Dzięki zdjęciom, jakie skoczek i jego wybranka zamieszczają w sieci. Zobaczcie, jak mieszka Piotr Żyła!

Poza domem

W sezonie Piotr Żyła nieczęsto ma okazję przebywać w domu, co ma związek z trwającym sezonem zimowym. Skoczkowie praktycznie co weekend biorą udział w zmaganiach na skoczniach nie tylko w Europie, ale także w Japonii, czy w Stanach Zjednoczonych. Po konkursach Żyła wraca do swojej ukochanej i ich wspólnego domu.

O tym, jak wyglądają wnętrza, mamy okazję przekonać się dzięki relacjom, jakie w swoich mediach społecznościowych zamieszczają zarówno "Wiewiór", jak i jego ukochana.

Przestronnie i nowocześnie

W kuchni Piotr Żyła postawił na nowoczesność i przestronność. Króluje tu biel z czarnymi akcentami. Nie brakuje miejsca do przechowywania, a także przestrzeni do kulinarnych popisów.

W salonie pary znajduje się imponujący nowoczesny kominek. Drewniana podłoga idealnie współgra z jasnymi ścianami i szarym narożnikiem. Znalazło się tu też miejsce dla sporych rozmiarów telewizora i głośników, które stoją na tle ciemniejszej ściany.

Marcelina Ziętek chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z tarasu, na którym wypoczywa nie tylko latem, ale także zimą.

Jak podoba się wam królestwo Piotra Żyły?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa sobotniego wyczynu Piotra Żyły. Jak na sukces byłego męża zareagowała Justyna Żyła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Janusz Panasewicz nie przebiera w słowach. Powiedział, co myśli o TVP i o artystach, którzy wciąż występują w stacji

O tym się mówi: Beata Kozidrak zabrała głos w sprawie emerytur gwiazd. Wokalistka Bajmu zdradza, że od dawna miała plan. Nie chce liczyć na polski system emerytalny