Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", seniorka nie przebierała w słowach, słysząc o cenie pączków od Magdy Gessler. Nie zdecydowała się też poczęstować tłustoczwartkowym pączkiem, udzielając przy tym rady znanej restauratorce. Taka ocena z pewnością nie przypadnie do gustu prowadzącej "Kuchenne rewolucje". Poznajcie szczegóły!

Emerytka nie przebierała w słowach

Pączki sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler nie należą do najtańszych. Jedna sztuka będzie nas kosztowała 18 złotych! Dla wielu jest to cena nie do przyjęcia. Redakcja portalu "Goniec" chciała poczęstować starszą panią pączkiem od znanej restauratorki. Kiedy kobieta usłyszała cenę tłustoczwartkowych smakołyków, nie przebierała w słowach.

"Przecież to woła o pomstę do nieba. To jest szataństwo, rozbój w biały dzień. Czy ta pani myśli? Czy ona taka biedna jest? Czy ta pani się nie dorobiła?" - pytała seniorka, nie ukrywając, że cena ustalona przez restauratorkę jest "skandalem" i "hańbą".

Na koniec starsza pani postanowiła dać Magdzie Gessler cenną radę, aby ta "dała sobie spokój z gotowaniem".

♬ dźwięk-oryginalny - Goniec.pl - wiadomości

Tanio, drogo i najdrożej

Nie jest tajemnicą, że dyskonty oferują tanie pączki. Ich cena, w zależności od tego, ile kupimy, oscyluje w granicach 1 złotego. Eksperci wskazują, że jakość tego rodzaju wyrobów jest niska. Zwykle powstają z gotowych mieszanek, a na liście składników znajdziemy całą masę różnego rodzaju ulepszaczy.

"Te pączki mogą być zrobione nawet kilka miesięcy wcześniej. Obstawiam, że pewnie w lipcu albo sierpniu" - wskazuje portal "Wirtualna Polska". Wydaje się więc, że lepiej kupić mniej pączków, ale za to lepszej jakości. Za pączka w cukierni zapłacimy średnio od 3 do 6 złotych.

Co ciekawe, droższe niż pączki Magdy Gessler, są te, sygnowane nazwiskiem Kuby Wojewódzkiego. W tym przypadku za sztukę zapłacimy 49 zł!

A wy, co sądzicie o cenach pączków od celebrytów?

To też może cię zainteresować: Odeszła ikona kina. Widzowie na zawsze zapamiętają jej rolę w "Trzech Muszkieterach"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama ginekolog przerywa milczenie. Jej najnowsze oświadczenie wywołało w sieci ogromne poruszenie

O tym się mówi: Zygmunt Chajzer nie ma litości dla gwiazd narzekających na wysokość swojej emerytury. "Ja nie bardzo wiem, skąd te pretensje"