Jak informuje portal "Super Express", Paulina i Tomasz Srokowie przeżyli prawdziwe chwile grozy. Para wychowująca już dwójkę dzieci, dowiedziała się, że ponownie zostaną rodzicami. Ich szczęście nie trwało długo, bo w czasie badania lekarka oświadczyła, że płód jest martwy i konieczne jest przeprowadzenie aborcji. Na szczęście inny lekarz w porę wyłapał ten błąd i udało się uniknąć najgorszego.

Druzgocąca diagnoza

Kiedy para dowiedziała się o ciąży, nie posiadała się z radości. Pani Paulina umówiła się na wizytę w prywatnym gabinecie ginekologicznym, który prowadziła lekarka z wieloletnim stażem. Po przeprowadzeniu badania usg orzekła, że doszło do poronienia chybionego i płód jest martwy. Kobieta dostała skierowanie do szpitala, gdzie miała przejść aborcję.

Kolejne badania miały potwierdzić diagnozę o poronieniu. Kobiecie zaproponowano podanie tabletki wczesnoporonnej, ale ona nie zdecydowała się ich wziąć. Okazało się, że to była najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć. Po południu badanie przeprowadził u niej dr Suleiman, który stwierdził, że płód jest zdrowy i żyje.

Ciężarna kobieta/YouTube @M jak mama
Ciężarna kobieta/YouTube @M jak mama
Ciężarna kobieta/YouTube @M jak mama

Do kobiety odezwała się również pierwsza lekarka, która wydała druzgocącą dla całej rodziny diagnozę. "Przepraszam, że niepokoję, ale przeanalizowałam pani obraz USG i taki bałagan w macicy może być po implantacji zarodka i dr Suleiman może mieć rację, że to wczesna ciąża, proszę być dobrej myśli..." - napisała w wiadomości.

Zdecydowane kroki

Kolejne badania potwierdziły, że dziecko rozwija się prawidłowo i ma pojawić się na świecie w czerwcu 2023 roku. Rodzina postanowiła zgłosić sprawę do dyrekcji szpitala, a także do Izby Lekarskiej w Lublinie.

Sikorowie nie zamierzają tak zostawić sprawy, bo jak wskazują, mogło dojść do aborcji żywego i dobrze rozwiajającego się połodu. Dodali, że nie chcą, aby inne rodziny znalazły się w podobnej sytuacji co oni.

Badanie USG/ YouTube @siostra Ania
Badanie USG/ YouTube @siostra Ania
Badanie USG/ YouTube @siostra Ania

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa znów zaskakuje. Jego żona Danuta z pewnością nie będzie zadowolona słysząc te słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Siła ślubnej obrączki. Dlaczego tak ważne jest, aby mieć ją zawsze przy sobie

O tym się mówi: Zdjęcie księżnej Kate wywołało falę spekulacji. Czy przyszła królowa po raz czwarty zostanie mamą