Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", księżna Kate i książę William doczekali się trójki pociech. Co jakiś czas odżywają plotki o tym, że przyszła królowa spodziewa się kolejnego dziecka. Tym razem, lawinę komentarzy wywołało zdjęcie księżnej Kate, na której internauci dopatrują się zaokrąglonego, ciążowego brzuszka.

Czwarta ciąża księżnej Kate?

Lawinę komentarzy o czwartej ciąży wywołała świąteczna sesja wykonana na tle choinki w Pałacu Kensington. Sympatycy brytyjskiej rodziny królewskiej przekonują, że na zdjęciach widać zaokrąglony brzuch przyszłej królowej. Jeszcze inni stwierdzili, że ręce na brzuchu dodatkowo podkreślają, że księżna spodziewa się kolejnego dziecka.

W komentarzu pod zdjęciem pojawiały się gratulacje dotyczące ciąży, choć nie wszyscy są przekonani, czy faktycznie jest czego gratulować.

To nie pierwszy raz

Nie jest to pierwszy raz, kiedy fani rodziny królewskiej dopatrują się u Kate ciążowych krągłości. Już od jakiegoś czasu możemy przeczytać w mediach doniesienia, że księżna marzy o czwartym dziecku. Nie tak dawno "US Weekly" informowało, że Kate od dłuższego czasu namawiała Williama na kolejnego potomka, aż w końcu się na to zgodził.

"US Weekly" powołując się na znajomych książęcej pary, dodało, że nie będą wcale zdumieni, jeśli na początku 2023 roku para ogłosi radosne wieści o oczekiwaniu na kolejnego dziecka.

Warto pamiętać, że tabloidy już nie raz przekonywały, że niebawem usłyszymy o czwartej ciąży Kate i jak do tej pory informacje te nie znajdywały potwierdzenia w rzeczywistości. Myślicie, że tym razem będzie inaczej?

To też może cię zainteresować: Wierni nie kryli zaskoczenia, słysząc słowa duchownego. Poszło o ofiary składane w trakcie kolędy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykła przepowiednia dotycząca 2023 roku. Właśnie w tych dniach należy uważnie patrzeć w niebo. Wszystko zaczęło się w dniu świętej Łucji

O tym się mówi: Pojawiły się nowe informacje w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Matka zaginionej dziewczyny liczy na przełom