Jak przypomina portal "Super Express", Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski stanęli na ślubnym kobiercu przed czternastoma laty. Od 8 lat są szczęśliwymi rodzicami Jasia. Para skrzętnie strzeże swojej prywatności, co tylko sprzyjało idealizowaniu ich relacji. Teraz media obiegły niepokojące informacje dotyczące małżeństwa aktorki. Co dokładnie się mówi?

Długo na to czekała

Małgorzata Kożuchowska i dziennikarz Bartłomiej Wróblewski poznali się w mało romantycznych okolicznościach, bo w czasie podróży do Włoch, kiedy oboje jechali na pogrzeb papieża Jana Pawła II. W 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a sześć lat później powitali na świecie swojego syna Jasia.

Para stara się zachować swoje życie prywatne tylko dla siebie. Wróblewski nie bryluje na salonach, praktycznie w ogóle nie pojawiając się na branżowych imprezach, na których pojawia się jego żona. Zabrakło go nawet na premierze filmu "Zołzy", w którym Małgorzata Kożuchowska debiutowała w roli współproducentki.

Kryzys małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej?

Jakby tego było mało, w mediach pojawiają się informacje, że małżeństwo pary przechodzi poważny kryzys. Dziennikarze "Dobrego Tygodnia" przekonują, że nieobecność Wróblewskiego na premierze "Zołzy" to nie jedyny dowód pogorszenia się relacji małżonków. Przywołują ostatnie wakacje zagraniczne, na które Kożuchowska poleciała sama.

Jeśli wierzyć doniesieniom "Dobrego Tygodnia" , Bartłomiej Wróblewski nie zdecydował się na wyjazd, bo był pochłonięty pracą. Aktorka nie miała przyjąć tego najlepiej. "Malediwy były jej wielkim marzeniem, trudno jej było cieszyć się rajskimi wyspami, siedząc samotnie na leżaku i patrząc na szczęście par wokół" - czytamy w tygodniku.

Myślicie, że czeka nas kolejne rozstanie w polskim show-biznesie?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan nie ma ostatnio najlepszej passy. Aktorka ma kolejne problemy. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. Kobiety spod tych znaków zodiaku są koszmarnymi żonami

O tym się mówi: Odeszła jedna z najważniejszych postaci związanych ze stacją TVN. Żegnają go współpracownicy, bliscy i przyjaciele