Jak podaje portal "Pomponik", Barbara Kurdej-Szatan znów zostanie bez pracy. Z anteny ma zniknąć prowadzony przez nią program. Powodem takiej decyzji ma być słaba oglądalność show prowadzonego przez aktorkę. Poznajcie szczegóły!

Barbara Kurdej-Szatan znika z anteny

Barbara Kurdej-Szatan miała okazję prowadzić program "Poranny rogal", który emitowany był na antenie stacji Zoom TV. Pierwszy odcinek, w którym mieliśmy okazję oglądać aktorkę, zadebiutował w ramówce w lipcu tego roku. Niestety okazuje się, że nie udało mu się zagrzać miejsca na dłużej. Ostatni odcinek programu widzowie zobaczyli w poniedziałek 12 grudnia bieżącego roku.

Zapowiadało się obiecująco. W ciągu dwóch pierwszych tygodni program oglądało około 4 tysiące widzów. W trzecim tygodniu odnotowano widownię przekraczającą 6 tysięcy. Niestety późniejsze wyniki nie były już tak zadowalające i zdecydowano o przeprowadzeniu analizy, czy programowi dać jeszcze szanse, czy nie.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan nie byli jedynymi prowadzącymi program "Poranny Rogal". Wśród gospodarzy znaleźli się przedstawiciele różnych obszarów aktywności artystycznej. Mogliśmy zobaczyć m.in. Sławomira i Kajrę oraz Krzysztofa Skibę i Jacka Kawalca.

Basię ominęło kilka koncertów

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan nie ma najlepszej passy. Przez chorobę ominęły ją koncerty, w tym ten "ulubiony coroczny koncert w Filharmonii Opolskiej z cudownymi artystami z Opole Gospel Choir". Walcząc z chorobą, artystka mogła liczyć na wsparcie ze strony męża.

Rafał Szatan zadbał o to, żeby jego ukochana mogła przynajmniej chwilę spędzić na scenie. Wszystko dzięki łączeniu. Nie tylko Basię poruszył ten gest, ale i wiele jej sympatyków.

Będziecie tęsknić za "Porannym rogalem"?

To też może cię zainteresować: Odeszła jedna z najważniejszych postaci związanych ze stacją TVN. Żegnają go współpracownicy, bliscy i przyjaciele

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Z życia wzięte. Stałam się matką w wieku 38 lat. Teraz tego żałuję. Mój mąż ma teraz 50 lat i nic mu się nie chce

O tym się mówi: Niezwykła przepowiednia dotycząca 2023 roku. Właśnie w tych dniach należy uważnie patrzeć w niebo. Wszystko zaczęło się w dniu świętej Łucji