Jak wiadomo, Doda znalazła szczęście i miłość u boku swojego nowego partnera – Dariusza Pachuta. Gwiazda rozkwita przy mężczyźnie i widać, że miłość jej służy. Dodatkowo ostatni czas w życiu znanej piosenkarki był dość mocno angażujący.

Doda chwali się egzotycznymi wakacjami

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie gwiazda wydała swoją nową płytę „Aquaria”, która spotkała się z entuzjastycznym odbiorem ze strony słuchaczy. Dodatkowo w ostatnim czasie Doda nieustannie była obecna na nagraniach nowego reality show dotyczącego jej życia miłosnego.

Portal Plotek podaje, że obecnie Doda i jej ukochany przebywają w Wietnamie. Wybrali się tam, aby nieco odpocząć i złapać oddech przed kolejnymi wyzwaniami. Ostatnio gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z urlopu. Jedna z internautek postanowiła jednak wbić szpilę w idealne życie gwiazdy.

Jedna z internautek skrytykowała związek gwiazdy

- Oby zaraz nie było płaczu. Dorota Gardias też tak się chwaliła związkiem z panem Darkiem i co... – napisała jedna z obserwatorek gwiazdy.

Doda jednak nie pozostawiła takiego komentarza bez reakcji. Spokojnie, aczkolwiek dobitnie odpowiedziała, że i tak będzie to, co ma być. Dodała także, że grzechem jest brak wiary w miłość.

Po stronie znanej gwiazdy stanęli także inni obserwatorzy. Komentujący zaznaczali, że tak niestety wygląda życie i ludzie po prostu się rozstają.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ