Małgorzata Socha to jedna z najbardziej lubianych aktorek w naszym kraju. Gwiazda zagrała w wielu filmach oraz serialach, które przyniosły jej popularność i sympatię. Nie da się jednak ukryć, że rozkwitająca kariera aktorki przyniosła jej także spore zarobki.

Postanowiła zniknąć z ekranów?

Jak zaznacza portal Super Express, w ostatnim czasie Małgorzata Socha już o wiele rzadziej widywana jest na ekranach naszych telewizorów, a także brakuje jej w kinach. Jak wiadomo, Małgorzata Socha nie będzie grać dalej w popularnym serialu „Na wspólnej”. Wiadomo, że postać grana przez znaną aktorkę zostanie uśmiercona przez producentów serialu.

Sama gwiazda zaznacza, że chce nieco odejść od grania w serialach, aby mieć więcej czasu dla swojej rodziny. Wiadomo jednak, że mimo takiej decyzji, gwiazda nie będzie miała powodów, aby narzekać na zarobki. Małgorzata Socha często gra bowiem w reklamach, które są niesamowicie dobrze płatne.

Imponujące zarobki!

Wiadomo, że Małgorzata Socha promuje sklepy meblarskie, a także markę szamponów i kosmetyków do makijażu, które są znane na całym świecie. Według szacunków, na każdej z tej reklam znana gwiazda zarobiła nawet pół miliona złotych.

Co więcej, nie można zapomnieć, że gwiazda promuje także markę Apart. Małgosia Socha chętnie publikuje także posty sponsorowane na swoim Instagramie. Podsumowując, dzięki reklamom, aktorka zarabia nawet 3 miliony złotych w ciągu roku. Z takim dochodem, nie musi się martwić o swoją przyszłość.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ