Jak przypomina portal Plotek, Annę Marię Sieklucką mogliśmy po raz pierwszy oglądać w serialu „Na dobre i na złe”. Wtedy jednak nikt nie wiedział, że gwiazda osiągnie w krótkim czasie zawrotny sukces.

Szybko odniosła sukces!

Młoda aktorka otrzymała bowiem propozycję roli w filmie „365 dni”. Oczywiście, Anna Maria Sieklucka natychmiast przyjęła ofertę i finalnie wcieliła się w postać Laury Biel. Co więcej, aktorka wystąpiła także w dwóch kolejnych filmach z tej serii.

Co więcej, jak donoszą portale plotkarskie, gwiazda od pewnego czasu spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Ostatnio para została przyłapana na randce, na której nie szczędziła sobie pocałunków. Oboje odnieśli się do plotek na temat ich związku i zdementowali je mówiąc, że nie łączy ich nic poza koleżeńską relacją.

Wymowny podpis pod zdjęciem aktorki

Teraz Anna Maria Sieklucka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z pięknego Monako. Gwiazda pozuje na nich w skąpym sportowym stroju. Wymowny jest także podpis, którym aktorka opatrzyła zdjęcie.

- Kochana, naucz się żyć w zgodzie z tym, że inni nie znają twojej wersji wydarzeń. Nikomu nic nie musisz udowadniać – brzmi podpis pod fotką.

Pod zdjęciem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze internautów, którzy są zachwyceni urodą gwiazdy. Nie ma tam jednak wpisu Sebastiana Fabijańskiego. Myślicie, że para ukrywa swój związek przed całym światem, czy faktycznie nie łączy ich nic poważnego?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ