Za nami mecz Polska – Argentyna, który bez wątpienia dostarczył nam wielu emocji. Mimo, że Polacy nie zagrali w tym spotkaniu fenomenalnie, to i tak udało nam się wyjść z grupy i zagramy teraz w 1/8 finału Mistrzostw Świata.

O czym rozmawiali kapitanowie drużyn?

Podczas relacji z meczu, kiedy spotkanie dobiegło już końca, wszyscy widzieliśmy, że nasz kapitan podszedł do kapitana Argentyny i szepnął mu coś na ucho. Do tej pory Lewy nie chciał zdradzić, co było tematem krótkiej wymiany zdań.

Jak podaje portal Plotek, podczas wywiadu dla portalu Bild, Robert Lewandowski uchylił rąbka tajemnicy odnośnie tego, o czym rozmawiali panowanie.

Lewy szczerze o awansie Polaków do 1/8 finału Mistrzostw Świata

- Chwilę porozmawialiśmy, to było sympatyczne. Powiedziałem Messiemu, że dzisiaj grałem bardziej defensywnie, niż zwykle. A to jest to, czego czasem potrzebuje drużyna – wyznał Lewandowski.

Lewy zaznaczył także, że bardzo się cieszy z naszego awansu do 1/8 finału Mistrzostw Świata, co ma miejsce po raz pierwszy od 36 lat. Nie ukrywa jednak, że wolałby aby ostatni mecz odbył się w nieco lepszym stylu. Jak zatem rozegramy kolejne spotkanie?

Pamiętajmy, że już w niedziele odbędzie się mecz o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Świata. Polska zagra z Francją. Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ