Blanka Lipińska w ostatnim czasie zyskała sporą sławę. Wszystko to za sprawą serii jej książek „365 dni”. Co więcej, wszystkie części zostały już przeniesione na ekran i odniosły spory sukces nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Zyskała ogromną popularność

Nie da się jednak ukryć, że twórczość Blanki Lipińskiej nie ma samych zwolenników. Wśród komentujących jej poczynania pojawiają się także skrajni przeciwnicy działań gwiazdy. Wiele osób twierdzi, że Lipińska szerzy kulturę gwałtu. Zarzuty te odrzuca sama zainteresowana twierdząc, że tworzy ona wyłącznie fikcję literacką.

Jak podaje portal Jastrząb Post, mimo wielu oskarżeń gwiazda nie może narzekać na brak fanów. Tylko na Instagramie obserwuje ją około miliona użytkowników. Blanka Lipińska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała na swoim profilu nową sukienkę. Jednak większość obserwujących ją kobiet stwierdziła, że kreacja pasuje tylko i wyłącznie na bardzo szczupłe osoby.

Wyznała prawdę

W odpowiedzi na te komentarze, Blanka Lipińska podzieliła się z fankami swoim zdjęciem z przeszłości. Jak się okazuje, jeszcze jakiś czas temu gwiazda ważyła 84 kilogramy, mając zaledwie 160 wzrostu! Gwiazda poradziła także fankom, aby nie marudziły i zaaceptowały swoje ciało!

- Strasznie marudzicie. Na mnie wszystko jest za duże, za długie, odstaje mi większość ubrań. Niektórych nie mogę nosić, bo proporcje ciała mi na to nie pozwalają. I czy ja marudzę? NIE! Szukam ubrań, które dobrze leżą, które mogę robić, ale akceptuje to, że nie wszystko dla mnie. Polecam! – zaznaczyła Lipińska.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ