Małgorzata Socha jest obecna na ekranach naszych telewizorów już od ponad dwudziestu lat. Gwiazda nieustannie utrzymuje popularność, a także sympatię widzów. Ostatnio jednak aktorka wyznała, że nie chce już dłużej grać w serialu, a zyskany czas zamierza poświęcić rodzinie.

Aktorka zmienia swoje plany

Gwiazda zdecydowanie chce postawić teraz na role filmowe, a także na udział w reklamach telewizyjnych. Nie jest to tak czasochłonne jak długotrwałe zdjęcia do seriali.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio gwiazda była obecna na urodzinach domu handlowego Vitkac. Oczywiście na imprezie obecnych było sporo fotoreporterów, którzy to zwrócili uwagę na jeden ważny szczegół. Małgosia Socha nie mogła bowiem szczerze się uśmiechać. Szybko pojawiły się plotki na temat tego, że znana aktorka przeszła operację plastyczną. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego.

Nie chodzi o operację plastyczną

Małgorzata Socha w mig zdementowała doniesienia na temat chirurgicznego poprawienia swojej urody. Okazuje się jednak, że faktycznie, miała ona problemy z uśmiechaniem się, ale powód jest zupełnie inny. Jak wyznała, zdecydowała się na założenie aparatu ortodontycznego! Teraz musi się nieco przyzwyczaić do odczuć z tym związanych.

- Wszystko czuję, ale okej… Proszę się o mnie nie martwić. Na pewno na dobre mi to wyjdzie. Zalecano mi białą dietę, ale zobaczymy, czy wytrzymam – zaznaczyła Małgorzata Socha podczas rozmowy z dziennikarzami Pomponika.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ