Jakub Rzeźniczak jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w naszym kraju. Zawodnik Wisły Płock ma za sobą trudne chwile. Niedawno pożegnał bowiem ukochanego synka Oliwiera, który nie wygrał walki z chorobą nowotworową.

To był trudny czas dla piłkarza

- Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę. Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja. Walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe. Oliś zawsze będziesz w moim sercu… – wyznał Jakub Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak może nieustannie liczyć na wsparcie swojej ukochanej Pauliny Nowickiej. Piłkarz stara się powoli radzić sobie z trudami życia i nauczyć się żyć na nowo. Ostatnio na Instagramie pary pojawiły się zdjęcia, na których widać już świąteczne dekoracje. Nie da się ukryć, że nieco pośpieszyli się z wprowadzeniem świątecznego klimatu do swojego domu. Co było tego powodem?

Para postanowiła nieco odpocząć

Okazuje się, że para zaplanowała wyjazd. Dlatego też musieli nieco przyspieszyć dekorowanie swojego gniazdka. Obecnie zakochani przebywają w Miami na Florydzie. Paulina nieustannie publikuje zdjęcia ze słonecznego wybrzeża USA.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ