Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego to od pewnego czasu temat numer 1 w wielu krajowych mediach. Niedawno para potwierdziła oficjalnie swoje uczucie. Teraz pojawiają się nowe doniesienia.

Cichopek i Kurzajewski planują ślub?

Jak podaje portal Plotek, ostatnio fani Katarzyny Cichopek zauważyli, że na jej palcu pojawił się dość duży pierścionek. Wiele osób uważa, że jest to oczywiście pierścionek zaręczynowy. Sama gwiazda nie skomentowała jednak tych doniesień i nie odpowiada na gratulacje, które pojawiają się w mediach społecznościowych.

W „Życiu na gorąco” możemy jednak przeczytać, że osoba z bliskiego środowiska pary potwierdziła plotki na temat zaręczyn zakochanych. Dziennikarze magazynu zauważają jednak, że mimo zaręczyn para nie weźmie ślubu zbyt szybko.

Termin może być dość odległy ze względu na wiele okoliczności

Zakochani uważają bowiem, że wezmą ślub dopiero wtedy, kiedy ich związek przestanie być gorącym tematem w mediach. Cichopek oraz Kurzajewski zaznaczają bowiem, że należy podejść do tematu na chłodno i nie ma sensu wzbudzać teraz kolejnych emocji. Mowa tutaj szczególnie o zachowaniu byłej żony Macieja Kurzajewskiego, która nieustannie porusza temat nowego związku dziennikarza.

Jak myślicie, kiedy zakochani zdecydują się na ten odważny krok?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ