Andrzej Duda praktycznie na wszystkich ważnych uroczystościach pojawia się w towarzystwie swojej żony, Agaty Dudy. Podobnie było i wczoraj, kiedy obchodziliśmy Święto Niepodległości.

Agata Duda kolejny raz zachwyciła stylizacją

Jak podaje portal Pomponik, z tej okazji Pierwsza Dama wystąpiła w bardzo trafionej stylizacji, która podbiła serca internautów. Nie od dziś Agata Duda chwalona jest za bardzo dobre poczucie estetyki i gust. Kilkukrotnie już zaskoczyła fenomenalnymi stylizacjami, które nie tylko świetnie wpisywały się w tematykę uroczystości, ale i dobrze podkreślały urodę Pierwszej Damy.

Na wczorajsze obchody Święta Niepodległości, Agata Duda wybrała jasną kreację. Spod kremowego płaszcza delikatnie wystawała beżowa sukienka. Całości dopełniały beżowe kozaki i pudrowa torebka. Jak się okazuje, Pierwsza Dama RP miała ważny powód, dla którego właśnie tak dobrała swoją kreację.

Wszystko było dokładnie przemyślane

Okazuje się bowiem, że na wczorajsze święto zaproszony został także prezydent Litwy wraz ze swoja małżonką. Co ciekawe, Diana Nausėdienė postawiła na stylizację w kolorze czerwonym. Obie panie reprezentowały zatem barwy narodowe naszego kraju. Stylizacje Pierwszych Dam idealnie się dopełnialy.

A co Wy sądzicie na temat wczorajszej stylizacji Agaty Dudy? Czy faktycznie była ona trafiona?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ