Jak podaje portal "Super Express", syn Lecha Wałęsy musi spodziewać się w najbliższych dniach wizyty funkcjonariuszy policji. Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu Sławomira Wałęsy na przymusowym leczeniu odwykowym. Syn byłego prezydenta miał szansę stawić się w szpitalu dobrowolnie, ale nie skorzystał z takiej możliwości.

Sławomir Wałęsa musi liczyć się z wizytą policji

Sławomir Wałęsa dał się poznać opinii publicznej głównie z dwóch rzeczy. Pierwszą jest zamiłowanie do alkoholu, drugą jest płeć piękna. Rodzina, która ze wszystkich sił stara się pomóc Sławomirowi, zdecydowała się na wystąpienie do sądu o przymusowe umieszczenie mężczyzny na leczeniu odwykowym.

W czerwcu ubiegłego roku toruński sąd wydał decyzję o umieszczeniu mężczyzny na odwyku w zamkniętym ośrodku. Wyznaczono termin, w którym Sławomir Wałęsa miał się stawić w placówce, jednak tego nie zrobił. Teraz czeka go przymusowe doprowadzenie do szpitala.

Ostatnio, syn Lecha Wałęsy w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że rzucił nałóg, bo przestało go być stać na zakup alkoholu. Dziennikarze tabloidu wskazują, że faktycznie po mężczyźnie widać zmianę, co uwieczniono na zdjęciach, które możecie zobaczyć tutaj.

Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express
Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express
Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express

Burzliwe życie Sławomira Wałęsy

Poza słabością do alkoholu, Sławomir Wałęsa zasłynął dość burzliwym życiem uczuciowym. Mężczyzna był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną doczekał się dwójki dzieci. Z kolejną jednego. Nawiązał również romans z żoną swojego szefa, co również zaowocowało poczęciem dziecka i jego zwolnieniem się z pracy.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Myślicie, że tym razem synowi Lecha Wałęsy uda się wyjść na prostą?

To też może cię zainteresować: Samochód prezydenta Ukrainy brał udział w wypadku. W jakim stanie jest Wołodymyr Zełenski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry ociera łzy podczas pożegnania królowej. Meghan reaguje zaskakująco. Nagrania i zdjęcia są hitem w sieci

O tym się mówi: Meteorolodzy nie mają wątpliwości, czekają nas trudne pogodowo dni. Załamanie pogody mocno da się nam we znaki