W środę 37-letni król odprowadził trumnę swej babci w Pałacu Buckingham razem z królem Karolem III, Wilhelmem, księciem Walii i innymi starszymi członkami rodziny królewskiej.

Królewscy żałobnicy modlą się za zmarłą Elżbietę II. Nie dają rady powstrzymać łez

Książę Harry podążał w garniturze przy ojcu i bracie, idąc za trumną do Pałacu Westminsterskiego. Tymczasem Kate, księżna Walii i Meghan, księżna Sussex, przybywały osobnymi pojazdami, aby przyłączyć się do rodziny królewskiej pogrążonej w żałobie w Westminster Hall.

Po przyjeździe samochodu z trumną królewscy żałobnicy zebrała się w pomieszczeniu, gdzie arcybiskup Canterbury poprowadził niedługie nabożeństwo oddające cześć pamięci o królowej.

@baciudarius Painful to watch😓 #queenelizabeth #elizabeth #princessanne #royalfamily #uk #london #scotland #princessdiana #diana #meghanmarkle #princeharry #princewilliam #katemiddleton #buckinghampalace #foryou #foryoupage #foryourpage #fy #fyp #fypシ #viral #love ♬ Touch - Mattia Cupelli

W trakcie mszy książę Harry i Meghan Markle umiejscowieni byli za księciem i księżną Walii. Widok Harry'ego ocierającego łzy, gdy oddawał cześć swojej ukochanej zmarłej babci, zaczął szybko krążyć po sieci, wywołując lawinę przeróżnych komentarzy.

Gdy spojrzymy na nagrania z procesji, zobaczymy wyraźnie, że Harry otrzymał wsparcie Meghan w tych trudnych dla niego chwilach.

Patrząc na zdjęcia, gdy książęta z księżnymi oglądali wyrazy miłości, kwiaty, listy i serca złożone królowej pod bramą przez poddanych, także widzimy wspierające gesty, jakimi Meghan obdarowywała swego męża pogrążonego w żalu.

O tym się mówi: Uczniów czekają kolejne zmiany w szkołach. Przemysław Czarnek wszystko zdradza

To też może cię zainteresować: Krzysztof Rutkowski nie zamierza odpuszczać. Czy to nie koniec jego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Widzowie nie kryją oburzenia decyzją TVP w sprawie programu "Rolnik szuka żony". W sieci rozpętała się burza